Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • wynajem • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Marii Konopnickej

Numer oferty: WL-959

Cena: 2 100,00 PLN

Cena za m2: 28,00 PLN

Powierznia (m²)75,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi/lokal usługowy
Liczba pięter1
Zwalniane od01.03.2023
Liczba miejsc parkingowych5
Liczba łazienek2
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Rolety antywłamanioweTAK
WitrynaTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
OgrzewanieTAK
PrądTAK

Oferujemy Państwu do wynajęcia oddzielny obiekt - wolnostojący pawilon handlowo - usługowy, który jest położony w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, u zbiegu ulic Marii konopnickiej i Alei Słowackiego. Miejsce charakteryzuje się dużym natężeniem natężeniem ruchu kołowego i pieszego. Jest to budynek parterowy, którego powierzchnia użytkowa wynosi 75 m2. Wewnątrz mamy do dyspozycji salę główną, dwa pomieszczenia socjalne, oddzielne pomieszczenie kuchni i dwie toalety. Zamontowane są okna PCV z roletami zewnętrznymi aluminiowymi a na podłogach znajdują się kafle ceramiczne i panele. Centralne ogrzewanie zasila ciepłociąg miejski na podstawie indywidualnego licznika a wodę podgrzewa bojler elektryczny i elektryczne podgrzewacze wody. Grzejniki są aluminiowe. Przed budynkiem znajduje się parking dla klientów, który nie jest objęty strefą płatnego parkowania.
Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalności usługowej (kosmetyka, fryzjerstwo), gastronomicznej (pizzeria), medycznej (gabinety lekarskie) ale również biurowej - branży prawniczej, ubezpieczeniowej, kredytowej itp.
Opłaty: czynsz 2.100,00 zł/mies. brutto + opłaty za media na podstawie wskazań liczników. Kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Obiekt dostępny będzie od 1 marca 2023 roku. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.