Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Zacisze

Numer oferty: SB-1705

Cena: 699 000,00 PLN

Cena za m2: 4 334,61 PLN

Powierznia (m²)161,26
powierzchniadzialki (m²)655,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Liczba pięter2
Liczba łazienek4
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego, który położony jest na osiedlu Zębców w Ostrowie Wielkopolskim, przy ulicy Zacisze. Jest to oferta idealna pod inwestycje. Nieruchomość o powierzchni działki 655 m2 jest zabudowana piętrowym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia łączna wynosi 161,26 m2. Dom ten wybudowany został z cegły, jest otynkowany i częściowo podpiwniczony. Dach został pokryty papą.
W roku 2015 został przeprowadzona modernizacja - wymienione zostały instalacje elektryczne, wodne, kanalizacyjna i gazowa.
Budynek ten jest dwu kondygnacyjny z poddaszem, składa się z czterech lokali mieszkalnych - kawalerek o powierzchniach około 35 m2 każda. Każdy z lokali posiada własne, indywidualne liczniki na media. Centralne ogrzewanie zasila kocioł gazowy dwu funkcyjny z zasobnikiem. Istnieje możliwość adaptacji strych na kolejne dwa lokale mieszkalne.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, jej front został ogrodzony płotem metalowym. Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy z 5 komórkami lokatorskimi oraz murowany garaż.
Oferta zakupu tej nieruchomości jest idealna zarówno dla celów inwestycyjnych jak i częściowo dla zaspokojenia własnych potrzeb lokalowych. Nieruchomość jest dochodowa, istnieje możliwość przejęcia najemców. Polecamy, zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.