Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • wynajem • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Rynek

Numer oferty: WL-958

Cena: 1 516,00 PLN

Cena za m2: 44,99 PLN

Powierznia (m²)33,70
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi/lokal usługowy
Zwalniane od01.03.2023
Liczba łazienek1
Miejsce postojowena ulicy
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
Pomieszczenie socjalneTAK
Drzwi / okna antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazNIE
OgrzewanieTAK
PrądTAK

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowy atrakcyjnie zlokalizowany w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, w nowoczesnym pasażu łączącym Rynek z Placem 23 Stycznia. W roku 2012 budynek przeszedł gruntowny remont i modernizację. Lokal posiada powierzchnię 33,70 m2, jest w wysokim standardzie wykończenia i składa się z sali sprzedaży, zaplecza oraz toalety. Ściany są gipsowane, na podłogach znajdują się kafle ceramiczne. Zainstalowano nowoczesne oświetlenie sufitowe. Centralne ogrzewanie podłogowe zasilane jest z ciepłociągu miejskiego.
Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalności biurowej, kancelarię podatkową, ubezpieczenia ale również kosmetykę lub gabinet lekarski, stomatologiczny.
Czynsz netto (+23% VAT), kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu czynszu. Polecamy, zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.
Prowizję pośrednika pokrywa właściciel lokalu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.