Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • wynajem • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Raszkowska

Numer oferty: WL-955

Cena: 500,00 PLN

Cena za m2: 17,24 PLN

Powierznia (m²)29,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi/lokal handlowy
Liczba pięter2
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Miejsce postojowena ulicy
Informacje dodatkowe:
Monitoring / ochronaTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
OgrzewanieTAK
PrądTAK

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, który atrakcyjnie położony jest w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, na parterze pasażu łączącego ulicę Raszkowską z zieleniakiem miejskim. Miejsce to charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu zarówno pieszego jak i kołowego. Powierzchnia lokalu wynosi 29 m2, wewnątrz mamy do dyspozycji salę główną oraz toaletę. Zamontowana jest witryna i okna z profil PCV, a na podłogach znajdują się kafle ceramiczne. Ściany są gipsowane, zamontowane jest oświetlenie sufitowe a obiekt jest monitorowany. Centralne ogrzewanie zasila kocioł gazowy ogrzewający cały budynek.
Lokal idealny na prowadzenie działalności handlowej, biurowej, ubezpieczeniowej itp.
Opłaty: czynsz 5.000,00 zł/mies. brutto przez 1 rok z uwzględnieniem rabatu 50% + opłaty za media (energie elektryczna, woda, ogrzewanie).
Lokal dostępny jest od zaraz.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.