Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Żeromskiego

Numer oferty: SB-1676

Cena: 275 000,00 PLN

Cena za m2: 5 600,81 PLN

Powierznia (m²)49,10
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi/lokal usługowy
Liczba pięter4
Zwalniane oddo uzgodnienia
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Drzwi / okna antywłamanioweTAK
Monitoring / ochronaTAK
System alarmowyTAK
WitrynaTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
OgrzewanieTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, która atrakcyjnie położona jest w północnej części Ostrowa Wielkopolskiego, na kameralnym osiedlu mieszkaniowym "Morena" przy ulicy Żeromskiego. Jest to lokal handlowo - usługowy znajdujący się na parterze budynku wielomieszkaniowego, z własnym niezależnym wejściem. W chwili obecnej jest w nim prowadzona działalność gastronomiczna - pizzeria. Lokal ten stanowi odrębną własność, z udziałem w gruncie i księgą wieczystą a jego powierzchnia użytkowa wynosi 49,10 m2. Budynkiem administruje wspólnota mieszkaniowa i opłaty na jej rzecz wynoszą ok. 560,00 zł/mies., zawierają one opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy i zaliczkę na centralne ogrzewanie, do tego dochodzą opłaty za media na podstawie wskazań liczników - energię elektryczną i wodę.
Wewnątrz mamy do dyspozycji salę główną z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia, pomieszczenie socjalne, magazyn i toaletę.
Zamontowane są okna PCV z roletami zewnętrznymi aluminiowymi, a na podłogach znajdują się kafle ceramiczne. Ściany są gipsowane. Sala główna jest klimatyzowana, a centralne ogrzewanie zasila ciepłownia miejska, grzejniki są stalowe. Wodę podgrzewa bojler elektryczny.
Nieruchomość ta przyłączona jest do sieci energetycznej o mocy przyłączeniowej 40kW, sieci kanalizacyjnej, wodnej i gazowej.
Przed budynkiem znajduje się duży parking. Lokal ten nadaje się na prowadzenie działalności biurowej, handlowo - usługowej, ale również medycznej - gabinetu lekarskiego. Polecamy, zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.