Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Bratnia

Numer oferty: SB-1671

Cena: 790 000,00 PLN

Cena za m2: 2 688,90 PLN

Powierznia (m²)293,80
powierzchniadzialki (m²)1 079,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi/lokal usługowy
Piętro1
Liczba pięter2
Liczba miejsc parkingowych10
Liczba łazienek3
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Monitoring / ochronaTAK
System alarmowyTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, która jest z przeznaczeniem na inwestycję, wynajem, ale również prowadzenie własnej działalności gospodarczej - gastronomicznej, handlowo - usługowej, biurowej, gabinety lekarskie, rehabilitacyjne oraz budynku mieszkalnego.
Nieruchomość ta posiada powierzchnię działki 1079 m2, składa się z dwóch budynków w zabudowie zwartej - budynku handlowo - usługowego oraz piętrowego budynku mieszkalnego. Obiekt ten posiada doskonałą lokalizację, położony jest w południowo zachodniej części Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Bratniej. Okolica ta charakteryzuje się dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej oraz sąsiedztwem wielu zakładów produkcyjnych, firm i osiedli mieszkaniowych.
Każdy z lokali stanowi odrębną własność, z księgą wieczystą i udziałem w gruncie.
Powierzchnia pierwszego z budynków - użytkowego wynosi 169,12 m2. Obiekt ten jest parterowy, murowany, jego mur zewnętrzny został ocieplony styropianem i został otynkowany. Jego dach jest dwuspadowy i został pokryty dachówką ceramiczną. Jest podpiwniczony. Wewnątrz mamy do dyspozycji sale główną handlową o powierzchni 130 m2 i wysokości 3,15 cm oraz pomieszczeń magazynowych, socjalnych i toalety. Budynek posiada wejście od strony głównej i dodatkowe dwa z tyłu budynku co umożliwia rozładunek towarów. Zamontowane są okna PCV a posadzki wyłożone są w kaflach ceramicznych. Sala główna ogrzewana jest za pomocą ogrzewania podłogowego, a zaplecze tradycyjnie - z grzejników. Przed budynkiem znajduje się spory, utwardzony parking dla klientów a w jego tylnej części jest drugi wjazd dla samochodów dostawczych.
Zestawienie powierzchni:
sala sprzedaży - 124,62 m2
jadalnia personelu - 8,20 m2
wc dla personelu 2,74 m2
komunikacja 3,81 m2
pomieszczenie magazynowe - 22,58 m2
boks gospodarczy - 1,17 m2
pomieszczenie biurowe -6,00 m2
Razem: 169,12 m2
Drugi z budynków to piętrowy dom mieszkalny składający się z dwóch lokali mieszkalnych oraz poddasza użytkowego do adaptacji na kolejne mieszkanie. Dach jest pokryty dachówką ceramiczną. Mieszkanie położone na parterze posiada powierzchnię użytkową 71,15 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni łazienki i korytarza. Piętro obejmuje kolejny lokal składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Jego powierzchnia to 52,65 m2. W całym domu zamontowane zostały okna PCV. Centralne ogrzewanie zasila stałocieplny piec znajdujący się w piwnicy lokalu użytkowego. Ogrzewa on całą nieruchomość - mieszkania i lokal. Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej i gazowej.
Obiekt ten jest położony u zbiegu dwóch ulic - ulicy Nowej i Bratniej, jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.