Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Odolanowska

Numer oferty: SB-1656

Cena: 579 000,00 PLN

Cena za m2: 3 920,37 PLN

Powierznia (m²)147,69
powierzchniadzialki (m²)1 000,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkubardzo dobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi7
Liczba pięter2
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Rolety antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
ZmywarkaTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej nieruchomości, która położona jest w śródmieściu Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy
Odolanowskiej. Budynek ten jest piętrowy, wolnostojący, składający się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych. Każde z tych mieszkań stanowi odrębną własność lokalu z księgą wieczystą i udziałem w gruncie. Łączna ich powierzchnia to 147 m2. Lokale połączone są przestrzenną klatką schodową. Dom wybudowany został w 1937 roku z cegły, jest otynkowany i częściowo podpiwniczony. Jego dach jest na konstrukcji drewnianej, został ocieplony wełną mineralną, a jego główne pokrycie stanowi papa termozgrzewalna.
Ze względu na układ pomieszczeń dom może być domem dwurodzinnym.
Mieszkanie na parterze posiada powierzchnię 69 m2 i składa się z czterech pokoi, łazienki i korytarza, natomiast mieszkanie na piętrze posiada powierzchnię 79 m2 i składa się z trzech pokoi (w jednym z nich znajduje się kominek), kuchni, łazienki i korytarza. W piwnicy znajdują się trzy pomieszczenia gospodarcze. W budynku zamontowane są okna drewniane firmy Sobański które posiadają rolety zewnętrzne aluminiowe, natomiast podłogi wyłożone są mozaiką i parkietem dębowym oraz kaflami ceramicznymi. Kuchnia jest umeblowana meblami na wymiar i została wyposażona w niezbędny sprzęt agd. Łazienki są wykończone w płytkach ceramicznych i posiadają wannę oraz kabinę prysznicową. Ściany są gipsowane. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila nowoczesny, dwuletni kocioł gazowy dwu-funkcyjny firmy Brotje.
Cena nieruchomości obejmuje zabudowę trwałą mieszkań - meble kuchenne wraz ze sprzętem agd oraz trzy pojemne szafy garderobiane w zabudowie. Kominek i klatka schodowa została wyłożona marmurem. Budynek jest bardzo zadbany, w dobrym stanie technicznym i nie wymaga nakładów finansowych.
Działka o powierzchni 1000 m2 jest ogrodzona z frontu płotem drewnianym na podmurówce klinkierowej a wjazd na posesję i chodnik są utwardzone kostką betonową. Dom od ulicy odgrodzony jest wysokimi tujami. Brama wjazdowa na posesję jest automatyczna.
Działka podzielona jest na dwie części: rekreacyjną i warzywną. Ogród ma liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych i owocowych oraz posiada system automatycznego podlewania. Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy o powierzchni około 40 m2 i składa się z dwóch pomieszczeń oraz garażu zamykanego bramą uchylną. Wygospodarowano również miejsce na wypoczynek i rekreację z posadowionym grillem z cegły klinkierowej oraz wykostkowanym miejscem na stół i leżaki.
Budynek przyłączony jest do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej oraz telewizji kablowej.Nieruchomość położona jest przy ulicy asfaltowej i jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. W niedalekim sąsiedztwie do dyspozycji mamy liczne placówki handlowo - usługowe, kościół, przedszkole, markety a poruszanie się po mieście zapewniają  przystanki komunikacji miejskiej.
Ze względu na lokalizację budynek nadaje się na cele mieszkalne ale również na działalność, biura, usługi, siedzibę firmy itp. Zapraszamy
Państwa do kontaktu celem prezentacji nieruchomości i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.