Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Chłapowskiego

Numer oferty: SB-1652

Cena: 435 000,00 PLN

Cena za m2: 2 900,00 PLN

Powierznia (m²)150,00
powierzchniadzialki (m²)688,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi5
Liczba pięter2
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCNIE
Na biuroTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która położona jest przy ulicy Chłapowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Ze względu na lokalizacją nieruchomość ta nadaje się zarówno na cele mieszkalne, jak i na działalność gospodarczą, biurową, siedzibę firmy itp.
Wolnostojący budynek mieszkalny posiada powierzchnię użytkową 150 m2. Jest to dom parterowy, z poddaszem użytkowym, który wybudowany został z cegły. Jego dach jest na konstrukcji drewnianej, jest dwuspadowy, w 2019 roku wymieniono jego pokrycie i obecnie na dachu znajduje się blacha.
Na parterze znajdują się cztery pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz. Na poddaszu jest drugi lokal mieszkalny składający się z jednego pokoju, kuchni i łazienki. Budynek jest podpiwniczony i tutaj do dyspozycji mamy trzy pomieszczenia gospodarcze.
Zamontowane są okna PCV, podłogi wyłożone są panelami i kaflami ceramicznymi. Łazienki wykończona są w płytkach, w jednej z nich jest prysznic, a w drugiej łazience zamontowano prysznic. Centralne ogrzewanie zasila około 5 letni piec na miał i węgiel.
Na działce znajduje się drugi budynek - warsztatowy z częścią mieszkalną. Jest on murowany i posiada powierzchnię około 60 m2. W części garażowej jest warsztat a część mieszkalną obejmuje jeden pokój, kuchnia i łazienka. Posiada własne centralne ogrzewanie z pieca na węgiel.
Działka o powierzchni 688 m2 jest ogrodzona i zagospodarowana, jej front jest ogrodzony płotem metalowym. Wjazd na posesję i chodnik jest utwardzony betonową kostką. Nieruchomość jest położona przy ulicy asfaltowej, a w niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowe, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, kościół, a poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej. Oferta ta jest idealna pod inwestycję, na wynajem lokali mieszkalnych. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.