Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Śmigielskiego

Numer oferty: M-495

Cena: 319 000,00 PLN

Cena za m2: 4 381,87 PLN

Opłaty dodatkowe620,00
Powierznia (m²)72,80
Forma własnościspółdzielcze-własnościowe
Stan lokaludobry
Materiał budowywielka płyta
Liczba pokoi3
Piętro3
Liczba pięter4
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCNIE
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na trzecim piętrze w bloku, przy ulicy Śmigielskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to spółdzielcze - własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 72,80 m2. Jest ono usytuowane od strony zachodniej i wschodniej. Budynkiem administruje spółdzielnia mieszkaniowa a opłaty na jej rzecz wynoszą około 620 zł/miesięcznie i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na centralne ogrzewanie oraz fundusz remontowy, do tego dochodzą opłaty za media czyli wodę zimną, ciepłą, wywóz nieczystości, opłaty za energię elektryczną, gaz oraz telewizję kablową. Blok jest ocieplony.
Wewnątrz mamy do dyspozycji trzy pokoje, kuchnię z jadalnią, łazienkę, toaletę przedpokój oraz duży balkon. Pierwotnie lokal składał się z czterech pokoi i istnieje możliwość przywrócenia do stanu pierwotnego. Do lokalu przynależy pomieszczenie znajdujące się w piwnicy budynku, mamy również możliwość korzystania z rowerowni i wózkowni znajdującej się przy wejściu do klatki schodowej.
W mieszkaniu zamontowane są okna PCV z roletkami wewnętrznymi, a na podłogach znajdują się kafle ceramiczne i parkiet. Wymienione zostały drzwi wejściowe do lokalu. Ściany są częściowo gipsowane. Połączona z jadalnią kuchnia jest umeblowana meblami na wymiar, które są w cenie. Łazienka została wykończona w płytkach ceramicznych, posiada kabinę prysznicową i pralkę. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila ciepłownia miejska.
Mieszkanie posiada doskonałą lokalizację a budynek zlokalizowany jest z dala od ruchliwych i hałaśliwych ulic, w sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowe, zieleniak miejski, przystanki komunikacji miejskiej, kościół, ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek miejski, tereny zielone, lodowisko, orlik a poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie budynku mamy do dyspozycji parking samochodowy dla mieszkańców. Ofertę kierujemy szczególnie do osób ceniących sobie dostęp do powyższej infrastruktury oraz rodzin z dziećmi. Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.