Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Lamki • ul.Krotoszyńska

Numer oferty: SB-1650

Cena: 590 000,00 PLN

Cena za m2: 3 513,37 PLN

Powierznia (m²)167,93
powierzchniadzialki (m²)900,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkubardzo dobry
Materiał budowyzróżnicowany
Liczba pokoi5
Liczba pięter2
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniebetonowe
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
GarażTAK
OgródekTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
Wyposażona kuchniaTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazbrak
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjiszambo
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest w miejscowości Lamki.
Nieruchomość o powierzchni działki około 900 m2 zabudowana jest wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia zabudowy wynosi 167,93 m2. Budynek został zbudowany w 1978 roku z pustaka żużlowego oraz cegły, jest on również otynkowany. Dach jest kopertowy i został pokryty papą.
Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga nakładów finansowych. W piwnicy do dyspozycji mamy garaż, kotłownię oraz pięć pomieszczeń. Na parterze znajduje się duży salon z możliwością podzielenia na dwa mniejsze pokoje, kuchnia ze skrytką, jeden pokój oraz łazienka. Natomiast na piętrze do dyspozycji mamy trzy pokoje, kuchnię, łazienkę, korytarz oraz możliwość z korzystania z balkonu (tarasu).
W piwnicy okna są drewniane, a w pozostałej części budynku zostały już zamontowane okna PCV, od frontu budynku zostały one wyposażone w rolety zewnętrzne. Ściany są szpachlowane oraz malowane a na podłogach znajdują się panele i kafle ceramiczne. Kuchnie są umeblowane meblami na wymiar i wyposażone w sprzęt AGD. Obie łazienki wykończone są w płytkach ceramicznych i wyposażone w kabiny prysznicowe a w jednej z nich dodatkowo znajduje się narożna wanna.
Centralne ogrzewanie zasila uniwersalny piec na miał, węgiel, drewno znajdujący się w piwnicy.
Cena obejmuje umeblowanie i wyposażenie obu kuchni oraz szafy w zabudowie.
Działka jest zagospodarowana i ogrodzona płotem betonowym. Wjazd i chodnik utwardzony jest kostką betonową. Na posesji wybudowany jest murowany budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej ok 70m2, garaż z płyt betonowych o powierzchni użytkowej około 30 m2 oraz pergola rekreacyjna. Nieruchomość położona jest przy ulicy asfaltowej, jest przyłączona do sieci energetycznej i wodnej, odprowadzenie ścieków odbywa się za pomocą szamba. Budynek może być również dwurodzinny.
W sąsiedztwie domu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej oraz sklep spożywczy.
Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.