Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Przygodzice • ul.Krótka

Numer oferty: SB-1644

Cena: 385 000,00 PLN

Cena za m2: 3 377,19 PLN

Powierznia (m²)114,00
powierzchniadzialki (m²)1 600,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi5
Liczba pięter2
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniedrewniane
Informacje dodatkowe:
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest na spokojnym osiedlu mieszkaniowym, w Przygodzicach przy ulicy Krótkiej. Nieruchomość o powierzchni działki 1600 m2 zabudowana jest wolnostojącym budynkiem mieszkalnym którego powierzchnia użytkowa wynosi 114 m2. Jest to dom piętrowy, który wybudowany został w latach 60-tych, z cegły i jest otynkowany. Jego dach jest na konstrukcji drewnianej jest deskowany i około 10 lat temu zyskał nową wywiązkę oraz pokrycie wierzchnie - blacho dachówkę. Rynny i podbitka wykonana jest z PCV, a kominy zostały wybudowane z cegły klinkierowej.
Na parterze znajdują się trzy pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze i korytarz. Piętro obejmuje dwa kolejne pokoje oraz dwa pomieszczenia strychowe. Dom jest częściowo podpiwniczony.
W budynku zamontowane są okna PCV (dwa z nich są drewniane skrzynkowe), a na podłogach znajdują się panele, wykładziny i mozaika. Kuchnia jest widna i jest umeblowana. Łazienka z prysznicem jest wykończona w płytkach ceramicznych. Centralne ogrzewanie zasila nowoczesny, 2 letni piec na eko groszek z podajnikiem, a wodę podgrzewa terma gazowa. Dodatkowo w jednym z pokoi mamy do dyspozycji piec kaflowy. Cena obejmuje umeblowanie kuchni a pozostałe meble są w opcji.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, jej front jest ogrodzony płotem drewnianym na podmurówce klinkierowej , a w pozostałej części płotem betonowym i siatką. Urządzony jest ogród z drzewami owocowymi a w jego tylnej części znajduje się warzywniak.
Na działce znajduje się studnia oraz murowany budynek gospodarczo - garażowy, którego dach jest pokryty częściowo eternitem.
Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej oraz telewizji kablowej i internetu. Posiada ona dogodny dojazd drogą asfaltową, a w miejscowości tej jest przedszkole, szkoła podstawowa i średnia, kościół, ośrodek zdrowia, market spożywczy oraz przystanek komunikacji miejskiej.
Polecamy i zapraszamy do kontaktu celem prezentacji nieruchomości i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.