Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Bratnia

Numer oferty: SB-1643

Cena: 360 000,00 PLN

Cena za m2: 2 769,23 PLN

Powierznia (m²)130,00
powierzchniadzialki (m²)1 200,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Liczba pięter1
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Rolety antywłamanioweTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej nieruchomości, która położona jest w południowo - zachodniej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Bratniej. Ulica ta jest położona, z dala od ruchliwych i hałaśliwych ulic i jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.
Jest to wolnostojący, jednorodzinny budynek mieszkalny, parterowy o powierzchni całkowitej 130 m2, a jego powierzchnia użytkowa to 100 m2. Dom ten posadowiony jest na działce o powierzchni 1200 m2, pochodzi z lat 40tych XX wieku, wybudowany został z cegły i jest otynkowany. Jego dach jest dwuspadowy, na konstrukcji drewnianej i jest pokryty onduliną.
Na parterze znajdują się trzy pokoje (jeden z nich jest przechodni), kuchnia, łazienka i korytarz. Istnieje możliwość adaptacji strychu.
Zamontowane są okna PCV, trzy z nich posiadają rolety zewnętrzne aluminiowe w kolorze białym, a na podłogach znajdują się panele i kafle ceramiczne. Wymienione zostały skrzydła drzwiowe wewnętrzne. Kuchnia jest widna i jest umeblowana. Łazienka jest z wanną. Centralne ogrzewanie zasila kocioł gazowy dwu funkcyjny firmy Brotje, instalacja jest miedziana a grzejniki są aluminiowe i stalowe. Dodatkowo w jednym z pokoi zamontowany został wolnostojący metalowy kominek. Cena obejmuje umeblowanie kuchni, a pozostałe meble są w opcji. Dom jest częściowo podpiwniczony.
Działka jest ogrodzona płotem betonowym i stalowym, jest zagospodarowana. Założony jest trawnik, urządzony jest ogród z nasadzeniami drzew i krzewów owocowych i ozdobnych. Podlewanie ogrodu i sporą oszczędność wody daje nam studnia. W tylnej części posesji mamy do dyspozycji warzywniak. Na działce wybudowany jest budynek gospodarczo - garażowy, murowany i zamykany bramą uchylną.
Nieruchomość ta przyłączona jest do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej i gazowej. Znajduje się ona w doskonałej lokalizacji, w niedalekim sąsiedztwie mamy do dyspozycji liczne placówki handlowo - usługowe, market spożywczy, kościół, budowane jest przedszkole, a poruszanie się po mieście zapewnia komunikacja miejska. Ofertę kierujemy szczególnie do osób ceniących sobie dostęp do powyższej infrastruktury. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.