Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Koryta • ul.Koryta

Numer oferty: SB-1625

Cena: 2 850 000,00 PLN

Cena za m2: 9 693,88 PLN

Powierznia (m²)294,00
powierzchniadzialki (m²)10 400,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkubardzo dobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi5
Liczba pięter2
Liczba miejsc parkingowych4
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaNIE
Łazienka z WCNIE
TarasTAK
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
OgródekTAK
Rolety antywłamanioweTAK
Drzwi / okna antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
LodówkaTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazbrak
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjioczyszczalnia
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości, która położona jest w miejscowości Koryta, w Gminie Raszków, na skraju Powiatu Ostrowskiego. Przez miejscowość tą płynie rzeka Lutynia oraz przebiega droga powiatowa łącząca Ostrów Wielkopolski z Dobrzycą. Posiadłość ta bezpośrednio graniczy z dużym kompleksem leśnym nadleśnictwa Taczanów, otoczenie stanowią urokliwe użytki rolne i łąki.
Nieruchomość posiada powierzchnię działki 10400 m2, teren ten został w całości ogrodzony i jest bezpieczny. Zabudowana została dwoma budynkami.
Pierwszym z budynków jest parterowy dom z poddaszem użytkowym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 294 m2. Wzorowany został na projekcie „Willa Parkowa 4” jednak z własną, indywidualną aranżacją pomieszczeń. Jest on w chwili obecnej w standardzie deweloperskim co umożliwi wykończenie wnętrza według własnego, indywidualnego pomysłu. Wybudowany został z pustaka ceramicznego Porotherm, jego mur zewnętrzny został ocieplony wełną mineralną o grubości 20 centymetrów i został przygotowany do otynkowania. Dach jest wielospadowy, na konstrukcji drewnianej, deskowany, posiada ocieplenie wełną mineralną o grubości 2 x 15 centymetrów a jego pokrycie główne stanowi wysokiej klasy dachówka ceramiczna „karpiówka” w połysku firmy Koramic. Wewnątrz w części dziennej mamy do dyspozycji słoneczny salon z sufitem katedralnym, który doświetlony jest dużymi oknami usytuowanymi od strony wschodniej, południowej i zachodniej, co daje nam słońce przez cały dzień, łazienkę dla gości oraz garderobę Pomieszczenie to połączone jest z otwartą kuchnią. Część wypoczynkowa składa się z trzech sypialni i łazienki. W bryle budynku znajduje się dwu stanowiskowy garaż zamykany bramą segmentową firmy Wiśniowski. Poddasze obejmuje dwa otwarte pomieszczenia do dowolnej aranżacji, antresolę oraz drugą łazienkę. Ten układ pomieszczeń zaprojektowany został w taki sposób aby dać komfort zamieszkiwania i wypoczynek dla każdego. W budynku zamontowane są okna 3 szybowe firmy Oknoplast, a drzwi tarasowe są przesuwne. Okna zamontowane na piętrze są oknami dachowymi 3 szybowymi firmy Fakro z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie. Wykonane są tynki wewnętrzne cementowo – wapienne oraz posadzki. Rozprowadzone zostały instalacje elektryczne, wodno – kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewanie – podłogowe w całym domu, które przygotowane jest to pompy ciepła i dodatkowo przyłączone jest do pieca na eko groszek znajdującego się w budynku sąsiednim. Każde z pomieszczeń może być klimatyzowane. Przy budynku wykonano fundamenty pod ogród zimowy z niezbędną instalacja pod jacuzzi.
Drugi z budynków to budynek użytkowo – mieszkalny. Jego powierzchnia wynosi 285 m2. Jest on piętrowy, wybudowany został z pustaka ceramicznego, jego mur zewnętrzny jest podwójny z pustką powietrzną i został otynkowany. Dach jest na konstrukcji drewnianej, deskowany a jego pokrycie główne stanowi taka sama dachówka jak w budynku pierwszym, co tworzy jedną, spójną całość. Wykonano tutaj ocieplenie pianą poliuretanową PUR o grubości 20 centymetrów. Parter składa się z dwu stanowiskowego garażu zamykanego bramą segmentową firmy Hormann, łazienki, toalety, kotłowni oraz pomieszczeń stajni na 4 konie z siodlarnią i paszarnią. Na piętro dostaniemy się za pomocą zewnętrznych schodów wykonanych w całości z drewna. Tutaj do dyspozycji mamy wykończony w wysokim standardzie lokal mieszkalny o powierzchni 140 m2, umeblowany i wyposażony składający się z salonu połączonego z kuchnią, trzech osobnych sypialni i łazienki. Stolarka okienna wykonana została z drewna mahoniowego a drzwi wejściowe są dębowe. Ściany są gipsowane a na podłogach znajdują się panele. Kuchnia jest umeblowana meblami na wymiar i jest wyposażona w niezbędny, zabudowany sprzęt agd. Salon jest klimatyzowany. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych, zawiera w sobie wannę narożną, geberit i umywalkę wraz z szafką. Centralne ogrzewanie podłogowe zasila nowoczesny piec na ekogroszek znajdujący się na parterze, każde z pomieszczeń mieszkalnych ma zamontowany sterownik temperatury powietrza. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
Teren jest pięknie zagospodarowany. Dookoła całej posesji znajdują się nasadzenia drzew iglastych i krzewów, a alejka wjazdowa obsadzona jest drzewami liściastymi. Wjazd na posesję i teren przed domami został utwardzony granitową kostką na powierzchni łącznej około 1000 m2. Front posesji ogrodzony został płotem panelowym na podmurówce, brama wjazdowa jest kuta i jest zamykana elektrycznie.
Sporą część działki stanowi ogrodzony rurą stalową wybieg dla koni oraz padok. Na działce znajduje się również wybudowane z drewna pomieszczenie na sprzęt ogrodniczy, którego powierzchnia wynosi 54 m2, oraz miejsce na wypoczynek i rekreację – drewniana altana kryta tą samą dachówką co pozostałe budynki. Jej powierzchnia to 24 m2, jej podłoga została wykończona kostką a sufit deską boazeryjną.
Duże korzyści finansowe sprawia zamontowana we wrześniu ubiegłego roku instalacja fotowoltaiczna Solar Edge o mocy 9,98 kW. Wodę do budynków dostarcza sieć miejska, a studnia głębinowa o głębokości 42 metrów i wydajności 8 m3/godz zasila system automatycznego nawadniania rozprowadzony na całej działce. Odprowadzenie ścieków zapewnia przydomowa oczyszczalnia. Przyłączony jest internet światłowodowy. Jeżeli szukacie Państwo luksusowej posesji położonej z dala od miejskiego zgiełku i gwaru, w sąsiedztwie licznych terenów zielonych – ta oferta z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji nieruchomości i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.