Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Międzybórz • ul.Sycowska

Numer oferty: SB-1619

Cena: 595 000,00 PLN

Cena za m2: 2 479,17 PLN

Powierznia (m²)240,00
powierzchniadzialki (m²)609,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi/lokal handlowy
Liczba pięter1
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba miejsc parkingowych10
Liczba łazienek1
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
WindaNIE
TarasNIE
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
System alarmowyTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, która położona jest w miejscowości Międzybórz w powiecie oleśnickim, w województwie dolnośląskim. Przedmiotem sprzedaży jest pawilon handlowo - usługowy o powierzchni 240 m2, który posadowiony jest na działce, której powierzchnia wynosi 609 m2. Obecnie jest w nim prowadzona działalność gospodarcza - sklep wielobranżowy i istnieje możliwość jej kontynuowania.
Jest to budynek parterowy, wybudowany został w latach 70-tych, materiał użyty do jego budowy jest zróżnicowany. Jego połowa jest murowana, druga część wybudowana została na konstrukcji szkieletowej. Ściany zewnętrzne są ocieplone styropianem o grubości 10 centymetrów a elewacja wykończona jest blachą trapezową. Dach został ocieplony wełną mineralną o grubości 15 centymetrów.
Wnętrze budynku zostało podzielone w połowie na część handlową, którą stanowi jedno pomieszczenie o powierzchni 120 m2 oraz zaplecze składające się z czterech pomieszczeń magazynowych, części socjalnej (kuchnia, łazienka) oraz kotłowni.
W budynku zamontowane są nowe okna zespolone z roletami zewnętrznymi aluminiowymi, a podłogi są betonowe. Centralne ogrzewanie zasila kocioł stałocieplny na miał i węgiel, instalacja i grzejniki są stalowe. Budynek posiada system alarmowy, przyłączony jest do sieci energetycznej, wodnej i kanalizacyjnej. Doskonała lokalizacja, budynek położony jest w centrum miasta, przy ulicy charakteryzującej się dużym natężeniem ruchu pieszego i kołowego. Przed lokalem mamy do dyspozycji spory parking dla klientów.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.