Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Kolejowa

Numer oferty: SB-1604

Cena: 820 000,00 PLN

Cena za m2: 3 416,67 PLN

Powierznia (m²)240,00
powierzchniadzialki (m²)520,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjneobiekty/fabryka, zakład
Liczba pięter2
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniebetonowe
Informacje dodatkowe:
WindaNIE
TarasNIE
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, która położone jest w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego przy ulicy Kolejowej z dostępem i dojazdem od ulicy Towarowej. Jest to zakład produkcyjny, w którym obecnie jest prowadzona działalność - piekarnia, jednak ze względu na lokalizację jak i układ pomieszczeń obiekt ten może pełnić również inne funkcje - działalność biurową, nieuciążliwą produkcję, różnego rodzaju usługi itp. W sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowo - usługowe, ciąg miejski drogi krajowej nr 11, która charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu kołowego oraz dworzec PKP.
Nieruchomość o powierzchni działki 530 m2 zabudowana jest piętrowym, wolnostojącym budynkiem użytkowym, którego powierzchnia wynosi 240 m2, wybudowany został z cegły, jego mur zewnętrzny jest ocieplony styropianem o grubości 10 cm i jest otynkowany. Jego dach jest na konstrukcji drewnianej, jest ocieplony wełną mineralną o grubości 20 cm. w 2012 roku zyskał nowe pokrycie - pape termozgrzewalną. Wymieniono również opierzenia z blachy ocynkowanej.
Na parterze znajduje się część produkcyjna i tutaj mamy do dyspozycji magazyn mąki, pomieszczenie do wyrabiania ciast, pomieszczenie wypieku pieczywa i ciast z piecem piekarniczym zasilanym z sieci gazowej, magazyn pieczywa oraz korytarz z klatką schodową wiodącą na piętro. Na drugiej kondygnacji znajdują się dwa pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalne ze stołówką i szatnią damską i męską dla pracowników z prysznicem, pomieszczenie gospodarcze i magazynowe.
Budynek jest w dobrej kondycji technicznej i jest na bieżąco konserwowany, posiada centralne ogrzewanie z kotła gazowego. Zamontowane są okna PCV, ściany i podłogi w części produkcyjnej wyłożone są w płytkach ceramicznych co umożliwia utrzymanie pomieszczeń w czystości.
Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej i gazowej.
Posesja jest zagospodarowana i ogrodzona, wjazd i ciąg pieszy utwardzony jest betonową kostką, przed częścią magazynową wybudowana jest zadaszona wiata umożliwiająca czysty i bezpieczny załadunek pieczywa do transportu.
Nieruchomość idealnie nadaje się na siedzibę firmy, ale również posiada duży potencjał na inwestycję. Polecamy, zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.