Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Wilcza

Numer oferty: SB-1601

Cena: 430 000,00 PLN

Cena za m2: 4 718,53 PLN

Powierznia (m²)91,13
powierzchniadzialki (m²)368,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkusurowy zamknięty
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Rok budowy2021
Liczba łazienek1
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniesiatka
Informacje dodatkowe:
PiwnicaNIE
Łazienka z WCNIE
Rolety antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniebrak
Gazbrak
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjibrak
Media:
GazNIE
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która położona jest we wschodniej części Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Wilczej. Nieruchomość o powierzchni działki 368 m2 zabudowana jest wolnostojącym, jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 91,13 m2. Jest to dom parterowy, z poddaszem użytkowym i jest w stanie surowym zamkniętym. Wybudowany został z cegły, jego mur zewnętrzny jest ocieplony styropianem grafitowym o grubości 25 centymetrów i jest przygotowany do pokrycia tynkiem. Dach jest na konstrukcji drewnianej, jest deskowany a jego pokrycie główne stanowi blacha.
Na parterze mamy do dyspozycji salon z aneksem kuchennym, pokój, toaletę, pomieszczenie gospodarcze, schowek i wiatrołap. Na piętrze znajdują siż dwie sypialnie, łazienka oraz balkon.
W budynku zamontowane są okna PCV 3 - szybowe, w okleinie z roletami zewnętrznymi aluminiowymi podnoszonymi elektrycznie. Okna dachowe są firmy Velux. Rozprowadzone są instalacje elektryczne, wodne i kanalizacyjne a ściany są tynkowane. Wykonane są wylewki na podłogach oraz odwierty do zainstalowania rekuperacji. Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej i wodnej, a odprowadzenie ścieków planowane jest przy pomocy szamba. Planowane jest ogrzewanie z pieca na pellet.
Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy i jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Polecamy, zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.