Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek

Topola Mała • ul.Kwiatowa

Numer oferty: SB-1598

Cena: 550 000,00 PLN

Cena za m2: 5 448,24 PLN

Powierznia (m²)100,95
powierzchniadzialki (m²)420,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudo wykończenia
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Rok budowy2022
Zwalniane od01.12.2022
Liczba łazienek1
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
Łazienka z WCNIE
TarasTAK
OgródekTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową inwestycję deweloperską w Powiecie Ostrowskim, która atrakcyjnie zlokalizowana jest w miejscowości Topola Mała przy nowo zaprojektowanej ulicy, ulicy Kwiatowej. Miejscowość ta bezpośrednio graniczy z Ostrowem Wielkopolskim i posiada doskonały dojazd do jego centrum. Inwestycja jest realizowana w myśl ustawy deweloperskiej, dla bezpieczeństwa Kupujących będą założone indywidualne rachunki powiernicze.
Inwestycja ta składa się z sześciu budynków jednorodzinnych, wolnostojących. Znajdują się będą one w doskonałej lokalizacji, na spokojnym osiedlu willowym pośród terenów zielonych.
Do osiedla dostaniemy się jadąc ulicą Odolanowską.
Lokalizacja to jedna z największych zalet. Położenie inwestycji łączy spokojne, zielone otoczenie z wygodnym dojazdem do centrum miasta . W niedalekiej okolicy nie brakuje licznych placówek handlowo – usługowych,szkoły podstawowej, przedszkola, marketów spożywczych i innych.
Domy posiadały będą powierzchnię użytkową 100,95 m2 i będą posadowione na działkach o powierzchni 420 m2. Oddanie budynków do użytkowania przewidziane jest na grudzień 2022 roku. Standard deweloperski umożliwi Państwu aranżację wnętrz według własnego, indywidualnego pomysłu, a układ pomieszczeń zaprojektowany został w sposób nowoczesny i prosty, aby dać komfort zamieszkiwania dla każdego.

Zestawienie powierzchni:
1. wiatrołap – 4,85 m2
2. korytarz – 7,40 m2
3. kuchnia – 7,60 m2
4. pokój dzienny – 32,05 m2
5. pokój – 10,20 m2
6. pokój – 10,70 m2
7. łazienka – 5,45 m2
8. pokój – 11,00 m2
9. wc – 1,80 m2
10. pomieszczenie techniczne/kotłownia – 7,20 m2
11. garderoba – 2,70 m2
Razem: 100,95 m2

Do domu mamy dostęp przez wiatrołap z miejscem na szafę garderobianą. Lewa część budynku to strefa dzienna i tutaj mamy do dyspozycji obszerny salon z wyjściem na taras otwartą kuchnię oraz jadalnię. Naprzeciwko wejścia znajduje się pralnia połączona z pomieszczeniem technicznym. Prawa część domu obejmuje część wypoczynkową - trzy osobne sypialnie oraz łazienkę i toaletę. Strefa dzienna jest oddzielona od strefy nocnej, jest to bardzo ważne, szczególnie w przypadku rodzin z dziećmi.
Materiały użyte zarówno do budowy jak i wykończenia wnętrza są wysokiej jakości, a każdy etap budowy był przeprowadzony ze szczególną dbałością o każdy szczegół.
Każdy z budynków wybudowany jest z pustaka ceramicznego, jego mur zewnętrzny jest ocieplony styropianem białym o grubości 20 centymetrów i jest pokryty tynkiem. Dach jest dwuspadowy, na konstrukcji drewnianej, ocieplony wełną mineralną o grubości 30 centymetrów z membraną, a jego pokrycie główne stanowi blacha. Nowoczesne ogrzewanie podłogowe budynku zapewni kocioł gazowy dwu funkcyjny, który również podgrzewa wodę. Okna wykonane z profili PCV są wyposażone w rolety aluminiowe zewnętrzne podnoszone elektrycznie. Rozprowadzone są instalacje energetyczne, wodne kanalizacyjne, gazowe oraz systemu alarmowego. Wykonane są tynki maszynowe i wylewki na podłogach.
Każda nieruchomość zostanie ogrodzona płotem panelowym a teren wokół budynków częściowo zagospodarowany. Wjazd na posesję, chodnik i taras będą utwardzone kostką.
Istnieje możliwość wykończenia wnętrza pod klucz po uzgodnieniu z inwestorem.
Kupujący przy zakupie jest zwolniony z podatku od czynności cywilno prawnych, nie ponosi również kosztów związanych z obsługą biura nieruchomości.
Dostępne budynki:
- bud. nr 1 - rezerwacja
- bud. nr 2 - rezerwacja
- bud. nr 3 - rezerwacja
- bud. nr 4 - rezerwacja
- bud. nr 5- rezerwacja
- bud. nr 6 - rezerwacja
- bud. nr 7 - dostępny
- bud. nr 8 - dostępny

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.