Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Tadeusza Kościuszki

Numer oferty: M-434

Cena: 189 000,00 PLN

Cena za m2: 4 047,11 PLN

Opłaty dodatkowe280,00
Powierznia (m²)46,70
Forma własnościwłasność
Stan lokaludobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Piętro4
Liczba pięter4
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na czwartym piętrze w bloku, przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Ostrowie Wielkopolskim. Okolica ta charakteryzuje się dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej oraz sąsiedztwem szkół, przedszkola, ośrodka zdrowia, marketu spożywczego, targowiska miejskiego oraz przystanku komunikacji miejskiej.
Jest to odrębna własność lokalu z księgą wieczystą i udziałem w gruncie, a jego powierzchnia wynosi 46,70 m2. Opłaty na rzecz wspólnoty mieszkaniowej wynoszą 280 zł/mies, zawierają opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy i zaliczkę na centralne ogrzewanie, do tego dochodzą opłaty za media czyli wodę zimną, ciepłą, opłaty za energię elektryczną , gaz, wywóz nieczystości oraz telewizję kablową.
Mieszkanie jest słoneczne, usytuowane od strony południowej i wschodniej, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu, a blok został ocieplony. Pierwotnie mieszkanie składało się z trzech pokoi i jest możliwość przywrócenia lokalu do stanu pierwotnego. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy budynku. Zamontowane są okna PCV, wymieniono również parapety. Ściany są gipsowane, a na podłogach znajdują się panele oraz kafle ceramiczne. Kuchnie jest widna, jest umeblowana. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych i posiada wannę. Wodę ciepłą i centralne ogrzewanie zasila ciepłociąg miejski. Pokój dzienny jest klimatyzowany.
Cena obejmuje umeblowanie kuchni oraz szafy na wymiar i pawlacz znajdujące się w przedpokoju. Doskonała lokalizacja. Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.