Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Marii Konopnickiej • dzielnica: Centrum

Numer oferty: SB-1576

Cena: 135 000,00 PLN

Cena za m2: 5 400,00 PLN

Powierznia (m²)25,00
Forma własnościudział
Typ komercyjnehandel i usługi
Liczba pięter1
Liczba łazienek1
Miejsce postojowena ulicy
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
WindaNIE
Pomieszczenie socjalneTAK
WitrynaTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniebrak
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy, który atrakcyjnie położony jest w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Marii Konopnickiej, na "Zieleniaku Miejskim". Jego powierzchnia to ok. 25 m2, wewnątrz mamy do dyspozycji salę sprzedaży, małe zaplecze oraz toaletę. Zamontowana jest witryna i drzwi wejściowe z profili PCV, na podłogach i częściowo ścianach znajdują się kafle i płytki ceramiczne. Brak centralnego ogrzewania. Zamontowane jest oświetlenie sufitowe.W tylnej części lokalu znajdują się drugie drzwi wejściowe umożliwiające rozładunek towaru od strony podwórza. Miejsce to charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu pieszego i kołowego, jest idealne na prowadzenie handlu detalicznego, ale również działalność biurową, ubezpieczeniową itp.
Lokal jest dostępny od zaraz. Polecamy, zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.