Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Bratnia

Numer oferty: SB-1574

Cena: 295 000,00 PLN

Cena za m2: 2 950,00 PLN

Powierznia (m²)100,00
powierzchniadzialki (m²)691,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudo remontu
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
PrądTAK

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość, która położona jest przy ulicy Bratniej w Ostrowie Wielkopolskim. Nieruchomość o powierzchni działki 691 m2 zabudowana jest dwoma budynkami:
Pierwszy z nich posiada powierzchnię 100 m2, wybudowany został w latach 30tych, z cegły. Na parterze składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki a na piętrze znajduje się 1 pokój, miejsce na drugą łazienkę oraz strych. Budynek jest do kapitalnego remontu.
Drugi budynek to budynek gospodarczy, który zaadoptowany został na cele mieszkalne. Wybudowany jest z cegły a jego dach pokryty jest blachą. Wewnątrz znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka oraz kotłownia. Na podłogach znajdują się panele oraz kafle, zamontowane są okna PCV. Centralne ogrzewanie zasila piec na miał i węgiel.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana. Nieruchomość położona jest przy ulicy asfaltowej, na osiedlu domów jednorodzinnych i jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Na działce znajduje się garaż wybudowany z płyt betonowych o powierzchni ok. 30 m2. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.