Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Bratnia

Numer oferty: SB-1571

Cena: 425 000,00 PLN

Cena za m2: 3 269,23 PLN

Powierznia (m²)130,00
powierzchniadzialki (m²)1 419,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkubliźniak
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Liczba pięter2
Rok budowy1988
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCNIE
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która położona jest na spokojnym osiedlu mieszkaniowym, w rejonie ulicy Odolanowskiej w Ostrowie Wielkopolskim, przy ulicy Bratniej. Nieruchomość o powierzchni działki 1419 m2 zabudowana jest piętrowym budynkiem w zabudowie bliźniaczej, którego powierzchnia użytkowa wynosi 130 m2. Dom ten wybudowany został w 1988 roku, z cegły, jego mur zewnętrzny jest dwuwarstwowy z pustką powietrzną i jest otynkowany. Dach jest płaski, jest ocieplony styropianem, a jego pokrycie główne stanowi papa. Rynny są stalowe.
Na parterze znajduje się pokój dzienny, kuchnia z jadalnią i spiżarnią, korytarz, toaleta oraz balkon. Piętro obejmuje 3 sypialnie, łazienkę, korytarz oraz dwa balkony. W skład pomieszczeń znajdujących się w piwnicy budynku wchodzą garaż, pralnia, kotłownia i pomieszczenie gospodarcze.
W domu zamontowane są okna drewniane skrzynkowe, na podłogach znajduje się mozaika. Ściany są gipsowane i są pokryte tapetami. Centralne ogrzewanie zasila piec na miał i węgiel, instalacja jest stalowa a kaloryfery aluminiowe. Wodę podgrzewa terma gazowa.
Działka jest ogrodzona i jest zagospodarowana, jej front jest ogrodzony płotem metalowym a w pozostałej części płotem betonowym. Urządzony jest ogród, trawnik, drzewa owocowe. Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej wodnej, kanalizacyjnej i gazowej, posiada dogodny dojazd drogą asfaltową do centrum miasta. Polecamy, zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.