Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Radłowska

Numer oferty: SB-1563

Cena: 600 000,00 PLN

Cena za m2: 2 869,44 PLN

Powierznia (m²)209,10
powierzchniadzialki (m²)561,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowysuporex
Liczba pokoi6
Liczba pięter2
Rok budowy1990
Liczba miejsc parkingowych1
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego, który położony jest przy ulicy Radłowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Nieruchomość o powierzchni działki 561 m2 zabudowana jest wolnostojącym, piętrowym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 209,10 m2. Budynek ten wybudowany został w 1990 roku, z białej cegły i suporeksu, jego mur zewnętrzny jest ocieplony pianką poliuretanową oraz styropianem grafitowym o grubości 10 centymetrów i jest otynkowany. Dach jest na konstrukcji drewnianej, jest ocieplony, i dwa lata temu wymieniono jego pokrycie - blachę. Kominy są klinkierowe.
Na parterze znajduje się salon, pokój, kuchnia, łazienka, skrytka oraz holl. Piętro obejmuje 4 pokoje i łazienkę. W skład pomieszczeń znajdujących się w piwnicy wchodzi kotłownia ze składem opału, korytarz oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Dom posiada także strych. Przy domu jest dobudowane pomieszczenie biurowe.
W budynku zamontowane są okna pcv w kolorze brązowym, 3 szybowe (na gwarancji), wymienione zostały parapety oraz stolarka drzwiowa wewnętrzna. Na podłogach znajdują się lakierowane deski, panele i kafle ceramiczne. Kuchnia jest widna. Obie łazienki wykończone są w płytkach ceramicznych, w jednej znajduje się prysznic, a w drugiej łazience wanna. Centralne ogrzewanie zasila piec miałowy zasypowy firmy "Pawlak", instalacja jest stalowa a grzejniki aluminiowe.
Działka jest ogrodzona płotem stalowym i zagospodarowana. Na działce znajduje się pomieszczenie garażowe z częścią gospodarczą o powierzchni ok.25 m2. Nieruchomość położona jest przy ulicy asfaltowej a dojazd do centrum miasta zapewnia przystanek komunikacji miejskiej. Polecamy, zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.