Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek pierwotny

Ostrów Wielkopolski • ul.Zębcowska

Numer oferty: M-405

Cena: 420 420,00 PLN

Cena za m2: 7 800,00 PLN

Powierznia (m²)53,90
Forma własnościwłasność
Stan lokalubez białego montażu i podłóg
Materiał budowycegła
Liczba pokoi2
Piętro2
Liczba pięter4
Liczba wind1
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchnianeks
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Osiedle zamknięteTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
OgrzewanieKotłownia
Liczba linii telefonicznych1

Przedstawiamy Państwu kolejną inwestycję deweloperską firmy MTM CONSULTING, o wieloletniej i ugruntowanej pozycji na polskim rynku nieruchomości. Inwestycja ta, to osiedle mieszkaniowe położone w cichej i spokojnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, na Osiedlu Zębców, przy ulicy Zębcowskiej. Pierwszy z budowanych budynków jest pięcio kondygnacyjny, cztero piętrowy wyróżniający się ciekawą architekturą, spokojną lokalizacją, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej.
Blok wzniesiony z cegły ceramicznej, w którym znajduje się 49 funkcjonalnych, doświetlonych mieszkań z dużymi balkonami oraz pełną infrastrukturą (droga dojazdowe, chodniki, tereny zielone, miejsca zabaw dla dzieci, miejsca postojowe- ogólnodostępne lub oznaczone, numerowane, z blokadą na klucz, przypisane do mieszkania). Komunikacja pomiędzy piętrami odbywa się za pośrednictwem cichobieżnej windy, a na parterze przewidziany jest klub fitness.
Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, osób starszych ceniących ciszę, spokój, zieleń, bezpieczeństwo a zarazem bliskość centrum.
Każdy z lokali zostanie oddany do użytkowania w standardzie deweloperskim, który umożliwi aranżację wnętrza według własnego, indywidualnego pomysłu. Na dachu budynku przewidziane jest miejsce na wypoczynek i rekreację - taras widokowy dla mieszkańców.
Cena: 7.800,00 zł/mies. brutto
- pomieszczenie znajdujące się w piwnicy oraz miejsce parkingowe - 18.000,00 zł brutto
Kupujący przy zakupie jest zwolniony od podatku od czynności cywilno - prawnych wynoszącego 2 % ceny.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.