Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek pierwotny

Ostrów Wielkopolski • ul.Zębcowska

Numer oferty: M-405

Cena: 216 000,00 PLN

Cena za m2: 6 000,00 PLN

Powierznia (m²)36,00
Forma własnościwłasność
Stan lokalubez białego montażu i podłóg
Materiał budowycegła
Liczba pokoi2
Piętro1
Liczba pięter4
Zwalniane od01.06.2022
Liczba wind1
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchnianeks
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Osiedle zamknięteTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
OgrzewanieKotłownia
Liczba linii telefonicznych1

Przedstawiamy Państwu kolejną inwestycję deweloperską firmy MTM CONSULTING, o wieloletniej i ugruntowanej pozycji na polskim rynku nieruchomości. Inwestycja ta, to osiedle mieszkaniowe położone w cichej i spokojnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, na Osiedlu Zębców, przy ulicy Zębcowskiej. Pierwszy z budowanych budynków jest pięcio kodygnacyjny, cztero piętrowy wyróżniający się ciekawą architekturą, spokojną lokalizacją, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej.
Blok wzniesiony z cegły ceramicznej, w którym znajduje się 49 funkcjonalnych, doświetlonych mieszkań z dużymi balkonami oraz pełną infrastrukturą (droga dojazdowe, chodniki, tereny zielone, miejsca zabaw dla dzieci, miejsca postojowe- ogólnodostępne lub oznaczone, numerowane, z blokadą na klucz, przypisane do mieszkania w cenie 10.000 zł brutto). Komunikacja pomiędzy piętrami odbywa się za pośrednictwem cichobieżnej windy, a na parterze przewidziany jest klub fitness.
W budynku znajdują się kawalerki o powierzchni od 26 m2 do mieszkań trzypokojowych o pow. 54 m2, oraz większe poprzez możliwość łączenia ze sobą poszczególnych lokali mieszkalnych.
Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, osób starszych ceniących ciszę, spokój, zieleń, bezpieczeństwo a zarazem bliskość centrum.
Każdy z lokali zostanie oddany do użytkowania w standardzie deweloperskim, który umożliwi aranżację wnętrza według własnego, indywidualnego pomysłu. Na dachu budynku przewidziane jest miejsce na wypoczynek i rekreację - taras widokowy dla mieszkańców.
Ceny:
- mieszkania położone na parterze, pierwszym i drugim piętrze - 6.000,00 zł/m2 brutto
- mieszkania położone na trzecim i czwartym piętrze - 6.200,00 zł/m2 brutto
- pomieszczenie znajdujące się w piwnicy - 5.000,00 zł/m2 brutto
Kupujący przy zakupie jest zwolniony od podatku od czynności cywilno - prawnych wynoszącego 2 % ceny.
Termin zakończenia realizacji pierwszego z budynków wielomieszkaniowych przewidziany jest na czerwiec 2022 roku.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.