Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Tarchały Wielkie • ul.Ostrowska

Numer oferty: SB-1555

Cena: 7 500 000,00 PLN

Cena za m2: 3 000,00 PLN

Powierznia (m²)2 500,00
powierzchniadzialki (m²)9 000,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnemagazyny i hale/centrum dystrybucyjne
Liczba pięter1
Wysokość pomieszczeń (cm)9,00
Rok budowy2015
Liczba miejsc parkingowych25
Liczba łazienek3
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniesiatka
Informacje dodatkowe:
garażTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Monitoring / ochronaTAK
System alarmowyTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, która zlokalizowana jest w południowej Wielkopolsce, w powiecie ostrowskim, w miejscowości Tarchały Wielkie. Obiekt ten położony jest przy drodze o nieograniczonym tonażu, łączącej Ostrów Wielkopolski z pobliską miejscowością Odolanów. Ze względu na lokalizację oraz kubaturę powierzchni mógłby być z przeznaczeniem na magazyny wysokiego składowania, produkcję ciężką ale również hurtownię lub centrum dystrybucyjne.
Powierzchnia budynku to 2500 m2, składa się on z hali o wysokości 9 metrów i długości 110 metrów i szerokości 20 metrów, jest na konstrukcji stalowej, a jej mur zewnętrzny jest wykonany płyty warstwowej poliuretanowej. Dach jest również na konstrukcji stalowej a jego pokrycie główne stanowi blacha trapezowa. Trzy duże bramy wjazdowe umożliwiają wjazd samochodem dostawczym - ułatwiają załadunek i rozładunek towarów. Posadzka jest betonowa - przemysłowa i jest dostosowana do poruszania się wózków widłowych. Hala ta posiada zamontowaną suwnicę o udźwigu pięciu ton oraz bezpyłową komorę lakierniczą. Halę ogrzewają ceramiczne promienniki gazowe.
Część socjalno - biurowa posiada powierzchnię łączną 300 m2. Ta część obiektu jest piętrowa, tutaj do dyspozycji mamy biura, sekretariat, zaplecze socjalne dla pracowników, kuchnię, stołówkę toalety, szatnię itp. Wysoki standard wykończenia materiałami dobrej jakości. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila kocioł gazowy dwu funkcyjny. Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej, wodnej, gazowej, telefonicznej i internetu a odprowadzenie ścieków zapewnia szambo.
Działka na której posadowiona jest nieruchomość posiada powierzchnię 9000 m2, jest ogrodzona i zagospodarowana. Jej przednia część jest utwardzona kostką i stanowi parking dla klientów, pracowników oraz plac manewrowy dla samochodów dostawczych i ciężarowych. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się działka o powierzchni 5000 m2, jej szerokość to 25 metrów, a długość 200 metrów. W przypadku zapotrzebowania na większy teren (plac manewrowy) istnieje możliwość jej zakupu.
Cena: 3.000,00 zł/m2 netto (+23% VAT).
Istnieje możliwość wynajęcia nieruchomości. Czynsz: 20,00 zł/m2 netto (+23%VAT).

Zapraszamy Państwa do krótkiej prezentacji nieruchomości na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=pSa7_BJNCtI

Istnieje możliwość nawiązania współpracy z właścicielem w zakresie dowolnej działalności produkcyjnej.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.