Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek pierwotny

Odolanów • ul.Kalinowa

Numer oferty: SB-1547

Cena: 475 000,00 PLN

Cena za m2: 4 455,49 PLN

Powierznia (m²)106,61
powierzchniadzialki (m²)355,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkubliźniak
Stan budynkudo wykończenia
Materiał budowybloczki
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Rok budowy2023
Zwalniane od01.05.2024
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
Łazienka z WCNIE
TarasTAK
GarażTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

II ETAP BUDOWY JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY - OSIEDLE PRZY LESIE - DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

Przedstawiamy Państwu kontynuację - drugi etap budowy osiedla domów w zabudowie bliźniaczej, które położone będą w zacisznej okolicy w Odolanowie, przy ulicy Kalinowej.

Inwestycję prowadzi rodzinna spółka MaPa-Dom, która ceni nowoczesne rozwiązania w zakresie projektowania, korzysta ze sprawdzonych materiałów oraz zatrudnia doświadczonych fachowców. Buduje domy, w których żyje się wyjątkowo komfortowo, dbając przy tym o doskonałą lokalizację inwestycji. Celem firmy jest zapewnianie klientom maksymalnej satysfakcji z dokonanego wyboru. Swój sukces definiuje poprzez tworzenie miejsc pełnych codziennej radości i cudownych wspomnień.
Lokalizacja to jedna z największych zalet Osiedla Przy Lesie. Położenie inwestycji łączy spokojne, zielone otoczenie z wygodnym dojazdem do centrów okolicznych miast. Niedaleko znajduje się Droga wojewódzka 444 do Sulmierzyc i Krotoszyna, przebiegająca przez Park Krajobrazowy Dolina Baryczy. Bardzo szybko można dotrzeć również do serca Odolanowa oraz Ostrowa Wielkopolskiego. W okolicy nie brakuje najważniejszych regionalnych zakładów pracy. Na codziennych dojazdach mnóstwo czasu zaoszczędzą osoby zatrudnione w takich firmach jak: Woseba, KRiO, Deftrans czy Dombud. Miłośnicy aktywnej rekreacji skorzystają z wszystkich dobrodziejstw rozległych lasów, ścieżek spacerowych i tras rowerowych.
Kameralne Osiedle Przy Lesie powstaje w dwóch etapach. W każdym z nich wybudowane zostaną 3 nowoczesne bliźniaki (pierwszy etap został zakończony w 2022 r.). Wszystkie domy będą miały 106,61 m² powierzchni użytkowej z garażem (111,42 m2 powierzchni całkowitej), w którym bez problemu zmieści się nawet bardzo duży samochód oraz różnego rodzaju wyposażenie. Każdy z budynków położony będzie na działce o powierzchni od 355 m2. Do każdego lokalu przypisane jest także jedno miejsce postojowe. Domy wyróżniają się bardzo dobrze zaprojektowanym układem pomieszczeń – przyszli mieszkańcy bez trudu zaaranżują przestrzeń idealnie odpowiadającą ich potrzebom. Zapewnią sobie maksymalną prywatność i codzienną wygodę użytkowania.
Na parterze znajduje się kotłownia gazowa (pomieszczenie gospodarcze), WC oraz przestronny salon z aneksem kuchennym, z którego wychodzi się bezpośrednio na taras i do ogrodu. To naturalna przestrzeń, doskonała do spotkań z bliskimi, uprawiania roślin, zabaw z dziećmi oraz relaksu na świeżym powietrzu. Pod schodami zlokalizowany jest przestronny schowek, który będzie mógł służyć jako spiżarnia czy też miejsce na przechowanie sprzętu sportowego, narzędzi itp. Dodatkowym atutem, który z pewnością docenią mieszkańcy, jest bezpośrednie przejście z pomieszczenia gospodarczego do garażu. Piętro obejmuje dużą sypialnię, łazienkę, miejsce na garderobę i dwa dodatkowe pokoje. Co istotne, oba dodatkowe pokoje są tej samej wielkości. Ponadto, na strychu znajduje się przestrzeń, którą można zaaranżować na duży schowek.
Oddanie do użytkowania zostało przewidziane na maj 2024 roku.

Zestawienie powierzchni:
PARTER:
01 Przedsionek – 2,87 m2
02 Kotłownia – 3,28 m2
03 WC – 2,64 m2
04 Kuchnia 6,13 m2
05 Salon 31,27 m2
06 Schowek 0,90 m2
07 Garaż 17,34 m2
Razem: 64,43 m2

PODDASZE:
01 Komunikacja – 4,52 m2
02 Łazienka 6,26 m2
03 Sypialnia 9,62 m2
04 Garderoba 3,00 m2
05 Pokój 9,62 m2
06 Pokój 9,16 m2

Materiały użyte do budowy budynków:
Ściany nośne – keram pustak ceramiczny 25 cm
Ściany działowe – beton komórkowy 8-12 cm
Pokrycie dachu – blacha na rąbek (Panel Dachowy Retro 25/554 Mat), Blacha płaska mat TK7016
Okna dachowe VELUX GLL 1061B – 78 x 140
Okna pokojowe 3 szybowe, profil 6 komorowy, kolor zewnętrzny antracyt, kolor wewnętrzny - biały
Strop – żelbetowy gęstożebrowy na belkach kratownicowych TERIVA
Drzwi wejściowe w kolorze antracyt
Tynki wewnętrzne – gipsowe
Tynki zewnętrzne – silikonowo-silikatowe
Ogrzewanie – centralne podposadzkowe, kocioł gazowy kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania
Brama garażowa segmentowa, ocieplona Hörmann, automatyczna, sterowana elektronicznie z dwoma pilotami,
Wejście na strych – schody wysuwane
Ogrodzenie – panelowe systemowe na podmurówce
Utwardzenie terenu – podejście pod drzwi wejściowe z kostki brukowej, kostka brukowa przed garażami.

Segment 1 - ul. Kalinowa 1A – powierzchnia 106,61 m2 - cena 485.000,00 zł brutto - dostępny
Segment 2 – ul. Kalinowa 1B - powierzchnia 106,61 m2 - cena 490.000,00 zł brutto - rezerwacja
Segment 3 – ul. Kalinowa 2A - powierzchnia 106,61 m2 - cena 475.000,00 zł brutto - dostępny
Segment 4 – ul. Kalinowa 2B - powierzchnia 106,61 m2 - cena 475.000,00 zł brutto - dostępny
Segment 5 – ul. Kalinowa 3A - powierzchnia 106,61 m2 - cena 475.000,00 zł brutto - rezerwacja
Segment 6 – ul. Kalinowa 3B - powierzchnia 106,61 m2 - cena 475.000,00 zł brutto - rezerwacja
Ceny poszczególnych segmentów są zróżnicowane na podstawie powierzchni ogrodów.
Już teraz zapraszamy Państwa do rezerwacji.
Zapraszamy również na stronę internetową osiedla, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji: www.mapa-dom.pl/
Kupujący przy zakupie nie pokrywa opłat prowizyjnych, zwolniony jest również z podatku od czynności cywilno - prawnych wynoszącego 2 % ceny.
Zachęcamy także potencjalnych nabywców do rozważenia możliwości skorzystania z kredytowania w oparciu o rządowy program mieszkania bez wkładu własnego - dotychczas umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego podpisały:
- Alior Bank,
- Bank Ochrony Środowiska,
- Bank Pekao,
- Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie,
- Bank Spółdzielczy w Brodnicy,
- BPS,
- Santander Bank Polska,
- PKO BP.
Nowy program mieszkaniowy "Pierwsze Mieszkanie" zapowiedział Minister Rozwoju i Technologii Waldemar Buda w połowie grudnia 2022 r. Zgodnie z założeniami ma on składać się z dwóch filarów: w ramach pierwszego będą oferowane tanie kredyty hipoteczne z dopłatami rządowymi, a w ramach drugiego specjalne konta oszczędnościowe, na których będzie można odkładać pieniądze na mieszkanie bez podatku Belki i z możliwością otrzymania premii z budżetu państwa. Przewidywany termin wejścia programu w życie przewidziano na lipiec 2023 roku.
Dokumentacja fotograficzna w ogłoszeniu przedstawia istniejący już, pierwszy etap budowy. W najbliższym czasie rozpoczną się prace związane z wykonaniem przyłączy oraz utwardzeniem i zagospodarowaniem terenu.


Klauzula informacyjna:
“Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stronie www.mapa-dom.pl lub na Fanpage’u na Facebook (MaPa-Dom), mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania Inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości Inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 556(1) § 1pkt 2 k.c. Sposób wykonania Inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców bezpośrednio u dewelopera. Niniejsze wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy a prezentowane lokale nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego”

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.