Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Granowiec • ul.Kolejowa

Numer oferty: SB-1529

Cena: 600 000,00 PLN

Cena za m2: 3 164,22 PLN

Powierznia (m²)189,62
powierzchniadzialki (m²)4 400,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Liczba pokoi7
Liczba pięter2
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjiszambo
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wraz z budynkiem z przeznaczeniem na działalność, która położona jest w miejscowości Granowiec w powiecie Ostrowskim. Nieruchomość o powierzchni działki 4400 m2. Zabudowana jest jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia wynosi 189,62 m2. Dom ten wzniesiony został w technologii tradycyjnej, murowanej, około 10 lat temu po modernizacji. Dach jest na konstrukcji drewnianej, posiada podbitkę PCV, ocieplenie styropianem i wełną mineralną a jego pokrycie główne stanowi blacha trapezowa.
Na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz altana a poddasze obejmuje 4 sypialnie, garderobę oraz drugą łazienkę.
Zamontowane są okna PCV i drewniane, które posiadają rolety zewnętrzne aluminiowe, a na podłogach znajdują się panele, wykładziny oraz kafle. Kuchnia jest umeblowana meblami na wymiar i jest wyposażona w kuchnię gazową z piekarnikiem elektrycznym (meble kuchenne wraz z wyposażeniem sa w opcji). Obie łazienki wykończone są w płytkach ceramicznych. Centralne ogrzewanie zasila nowoczesny piec na ekogroszek z zasobnikiem.
Budynek z przeznaczeniem na działalność gospodarczą posiada powierzchnię 922 m2, jest murowany i w chwili obecnej jest do wykończenia.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, urządzony jest ogród na którym znajdują się liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. Na działce wygospodarowano miejsce na wypoczynek i rekreację - zadaszona altanka grillowa. Na działce, która ma dwa wjazdy wybudowany jest murowany garaż z dwoma miejscami postojowymi. Nieruchomość przyłączona jest do sieci wodnej, energetycznej i gazowej, i jest położona przy ulicy asfaltowej.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.