Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Królowej Jadwigi • dzielnica: Centrum

Numer oferty: SB-1519

Cena: 750 000,00 PLN

Cena za m2: 2 717,39 PLN

Powierznia (m²)276,00
powierzchniadzialki (m²)736,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Liczba pięter2
Rok budowy1987
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która atrakcyjnie położona jest w centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Królowej Jadwigi. Lokalizacja ta jest idealna na siedzibę firmy, działalność gospodarczą, biurową, szkołę. Nieruchomość o powierzchni działki 736 m2 zabudowana jest wolnostojącym, piętrowym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia wynosi 276 m2. Dom ten wybudowany został w latach 80-tych, z cegły, jego mur zewnętrzny jest ocieplony styropianem o grubości 12 centymetrów i pokryty tynkiem. Budynek posiada dwa odrębne wejścia i dwa garaże w bryle budynku.
Na parterze znajduje się pokój dzienny kuchnia i łazienka, piętro obejmuje holl oraz trzy sypialnie. W skład pomieszczeń znajdujących się w piwnicy wchodzą dwa pomieszczenia gospodarcze, kotłownia i dwa garaże.
Zamontowane są okna PCV a na podłogach znajduje się parkiet. Centralne ogrzewanie zasila kocioł gazowy dwu - funkcyjny z zasobnikiem, kaloryfery są aluminiowe.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, jej front ogrodzony jest płotem kutym, a w pozostałej części płotem betonowym. Wjazd i parking jest utwardzony ozdobną kostką. Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej oraz lokalnego operatora telewizji kablowej i internetu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.