Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek pierwotny

Ostrów Wielkopolski • ul.Grabowska

Numer oferty: M-578

Cena: 403 715,00 PLN

Cena za m2: 6 500,00 PLN

Powierznia (m²)62,11
Stan lokalubez białego montażu i podłóg
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Liczba pięter1
Rok budowy2023
Zwalniane od30.06.2024
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchnianeks
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
Osiedle zamknięteTAK
OgródekTAK
DwupoziomoweNIE
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK

NOWE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski, ulica Grabowska.
Przedstawiamy Państwu ofertę nowej inwestycji deweloperskiej w Ostrowie Wielkopolskim, której inwestorem i wykonawcą jest firma RAF-BUD z siedzibą w naszym mieście.
Inwestycja ta polega na wybudowaniu dwóch budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej składających się z 4 niezależnych lokali mieszkalnych. Każdy lokal będzie stanowił odrębną własność z księgą wieczystą i udziałem w gruncie.
Doskonała lokalizacja – budynek ten zlokalizowany jest przy ulicy Grabowskiej i stanowi kontynuację budowy istniejącego już osiedla. Okolica ta charakteryzuje się dostępem do infrastruktury handlowo - usługowej, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia i przystanek komunikacji miejskiej, kościół, staw – miejsce na wypoczynek i rekreację.
Zaprojektowano dwa różne rodzaje układów funkcjonalnych mieszkań, które różnią się powierzchniami oraz ilością pomieszczeń. Układ ten jest funkcjonalny, nowoczesny, czytelny i prosty. Lokale położone na parterze posiadają powierzchnię 62,11 m2 – każdy z nich składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, skrytki oraz wiatrołapu. Do dyspozycji mamy tutaj ogródek usytuowany od strony południowej. Lokale położone na piętrze składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, holu oraz klatki schodowej. Tutaj miejscem na rekreację i wypoczynek będzie loggia. Kontakt z najbliższym otoczeniem zapewni nam spory balkon usytuowany od strony południowej. Powierzchnia tych mieszkań to 70,71 m2.
Technologia budowy jest tradycyjna. Ściany wykonane są z pustaków ceramicznych i cegły pełnej na zaprawie wapienno – cementowej, ocieplone zewnętrznie styropianem o grubości 20 centymetrów i otynkowane. . Rozprowadzone zostaną wszystkie instalacje a ściany wewnętrzne pokryte zostaną tynkiem cementowo – wapiennym.
Mieszkania oddane zostaną do Państwa dyspozycji w standardzie deweloperskim, co umożliwi aranżację wnętrza według własnego, indywidualnego pomysłu. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasilał będzie kocioł gazowy dwu – funkcyjny.
Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany, podjazd i chodnik utwardzony zostanie ozdobną kostką.
Każdy z lokali przyłączony będzie do sieci energetycznej, wodnej, gazowej i kanalizacyjnej, zapewniony zostanie dostęp do lokalnego operatora telewizji kablowej i internetu.

Ceny:
Mieszkanie położone na parterze z ogródkiem - 6.500,00 zł/m2 brutto
Mieszkanie położone na pierwszym piętrze z balkonem - 6.200,00 zł/m2 brutto
Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno – prawnych wynoszący 2 % ceny oraz prowizji biura nieruchomości.

Lokale mieszkalne:
lok. nr 210 M/1 parter z ogródkiem - zarezerwowany
lok. nr 210 M/2 I piętro - dostępne
lok. nr 210 N/1 parter z ogródkiem - zarezerwowany
lok. nr 210 N/2 I piętro - dostępne

Zapewniamy pełną obsługę prawną zawieranych transakcji oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.
Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.