Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek pierwotny

Ostrów Wielkopolski • ul.Azaliowa

Numer oferty: M-339

Cena: 218 400,00 PLN

Cena za m2: 4 200,00 PLN

Powierznia (m²)52,00
Stan lokalubez białego montażu i podłóg
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Liczba pięter1
Rok budowy2020
Zwalniane od01.06.2021
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchnianeks
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
Osiedle zamknięteTAK
OgródekTAK
DwupoziomoweNIE
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK

NOWE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski, ulica Azaliowa
Przedstawiamy Państwu ofertę nowej inwestycji deweloperskiej w Ostrowie Wielkopolskim, której inwestorem i wykonawcą jest firma RAF-BUD z siedzibą w naszym mieście.
Inwestycja ta polega na wybudowaniu 12 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej składających się z 24 niezależnych lokali mieszkalnych. Każdy lokal będzie stanowił odrębną własność z księgą wieczystą i udziałem w gruncie.
Doskonała lokalizacja – budynek ten zlokalizowany jest przy ulicy Azaliowej – okolica ta charakteryzuje się dostępem do infrastruktury handlowo - usługowej, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia i przystanek komunikacji miejskiej, kościół, staw – miejsce na wypoczynek i rekreację.
Zaprojektowano dwa różne rodzaje układów funkcjonalnych mieszkań, które różnią się powierzchniami oraz ilością pomieszczeń. Układ ten jest funkcjonalny, nowoczesny, czytelny i prosty. Lokale położone na parterze posiadają powierzchnię 52 m2 – każdy z nich składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, skrytki oraz wiatrołapu. Do dyspozycji mamy tutaj ogródek usytuowany od strony południowej. Lokale położone na piętrze składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, holu oraz klatki schodowej. Kontakt z najbliższym otoczeniem zapewni nam spory balkon usytuowany od strony południowej. Powierzchnia tych mieszkań to 58 m2.
Technologia budowy jest tradycyjna. Ściany wykonane są z pustaków ceramicznych i cegły pełnej na zaprawie wapienno – cementowej, ocieplone zewnętrznie styropianem o grubości 20 centymetrów i otynkowane. Dach jest na dwuspadowy, na konstrukcji drewnianej, a jego pokrycie stanowiła będzie dachówka ceramiczna. Rozprowadzone zostaną wszystkie instalacje a ściany wewnętrzne pokryte zostaną tynkiem cementowo – wapiennym.
Mieszkania oddane zostaną do Państwa dyspozycji w standardzie deweloperskim, co umożliwi aranżację wnętrza według własnego, indywidualnego pomysłu. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasilał będzie kocioł gazowy dwu – funkcyjny.
Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany, podjazd i chodnik utwardzony zostanie ozdobną kostką. Dla każdego mieszkania przewidziane są dwa miejsca parkingowe.
Każdy z lokali przyłączony będzie do sieci energetycznej, wodnej, gazowej i kanalizacyjnej, zapewniony zostanie dostęp do lokalnego operatora telewizji kablowej i internetu.


Termin oddania do użytkowania pierwszych czterech lokali mieszkalnych przewidziano na czerwiec 2021 roku. II etap zostanie wybudowany do września 2021 r.
Ceny:
Etap I
Mieszkanie położone na parterze z ogródkiem – 4.200,00 zł/m2 brutto
Mieszkanie położone na pierwszym piętrze z balkonem – 4.100,00 zł/m2 brutto
Etap II
Mieszkanie położone na parterze z ogródkiem – 4.300,00 zł/m2 brutto
Mieszkanie położone na pierwszym piętrze z balkonem – 4.200,00 zł/m2 brutto
Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno – prawnych wynoszący 2 % ceny oraz prowizji biura nieruchomości.

Zapewniamy pełną obsługę prawną zawieranych transakcji oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.
Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Polecamy!

Etap I

Segment A
parter - zarezerwowany
piętro - zarezerwowany
Segment B
parter - zarezerwowany
piętro - zarezerwowany
Segment C
parter - zarezerwowany
piętro - zarezerwowany
Segment D
parter - dostępny
piętro - dostępny

EtapII
Segment E
parter - dostępny
piętro - dostępny
Segment F
parter - dostępny
piętro - dostępny
Segment G
parter - dostępny
piętro - dostępny
Segment H
parter - dostępny
piętro - dostępny

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.