Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Przygodzice • ul.Kasztanowa

Numer oferty: SB-1450

Cena: 190 000,00 PLN

Cena za m2: 2 714,29 PLN

Powierznia (m²)70,00
powierzchniadzialki (m²)4 100,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudo remontu
Materiał budowybeton
Liczba pokoi6
Liczba pięter1
Rok budowy1960
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniebetonowe
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniebrak
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjiszambo
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest w Przygodzicach przy ulicy Kasztanowej. Miejscowość ta położona jest w odległości zaledwie 2 kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego, posiada dostęp do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej, sąsiedztwa szkoły, przedszkola, ośrodka zdrowia i komunikacji miejskiej. Nieruchomość o powierzchni działki 4100 m2 zabudowana jest wolnostojącym, jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 70 m2. Dom ten pochodzi z lat 60-tych, wybudowany został z żużlobetonu i jest otynkowany. Dach jest na konstrukcji drewnianej i jest pokryty onduliną.
Na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, klatka schodowa i wiatrołap. Poddasze obejmuje 3 kolejne pokoje. Dom jest podpiwniczony. Budynek wymaga remontu kapitalnego. Zamontowane są okna drewniane skrzynkowe, a na podłogach znajdują się deski. Na parterze rozprowadzona jest instalacja centralnego ogrzewania, brak pieca. Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej i wodnej, istnieje możliwość przyłączenia sieci kanalizacyjnej, gazowej oraz lokalnego operatora telewizji kablowej i internetu.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana. Na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczo - garażowy.
Doskonała lokalizacja, polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.