Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Odolanowska

Numer oferty: SB-1422

Cena: 650 000,00 PLN

Cena za m2: 2 124,18 PLN

Powierznia (m²)306,00
powierzchniadzialki (m²)1 085,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi/lokal usługowy
Liczba pięter1
Rok budowy1996
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
garażTAK
WindaNIE
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
GarażTAK
Oddzielna kuchniaTAK
System alarmowyTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę nieruchomości komercyjnej z częścią mieszkalną, która atrakcyjnie położona jest przy jednej z głównych ulic Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Odolanowskiej. Okolica ta charakteryzuje się sąsiedztwem licznych firm handlowo - usługowych oraz doskonałym dojazdem do centrum miasta.
Nieruchomość o powierzchni działki 1085 m2 zabudowana jest budynkiem składającym się z lokalu handlowo - usługowego, warsztatu oraz lokalu mieszkalnego. Budynek warsztatowy wybudowany został w 1996 roku, a w 2007 roku w wyniku rozbudowy powstał lokal handlowy i lokal mieszkalny
Budynek wybudowany został z cegły i suporeksu, jest otynkowany. Jego dach jest ocieplony a jego pokrycie stanowi papa termozgrzewalna.
Część warsztatowa posiada powierzchnię 123 m2. Obecnie prowadzona jest w niej działalność gospodarcza - zakład wulkanizacyjny. Warsztat składa się z dwóch stanowisk naprawczych, oraz części socjalnej - biura i łazienki. Posiada 2 duże bramy wjazdowe umożliwiające wjazd samochodem dostawczym, wyposażony jest w kanał naprawczy.
Część handlowo - usługowa posiada powierzchnię 91 m2, składa się z sali głównej handlowej, zaplecza i toalety. Witryny wystawiennicze i drzwi wejściowe wykonane są z profili PCV, zamontowano klimatyzację i oświetlenie sufitowe.
Nad warsztatem znajduje się mieszkanie o powierzchni 92 m2. Posiada ono własne, niezależne wejście z klatki schodowej. Wewnątrz do dyspozycji mamy pokój dzienny, kuchnię, 2 sypialnie, łazienkę, toaletę i korytarz. Okna są drewniane klejone, a na podłogach znajdują się panele oraz kafle ceramiczne. łazienka i toaleta wykończone są w płytkach ceramicznych. Sufity podwieszane są płytą karton - gips.
Cały obiekt ogrzewa pieca na miał i węgiel znajdujący się w osobnej kotłowni, instalacja jest miedziana. Część parterowa posiada system alarmowy.
Działka jest ogrodzona, wjazd i parking utwardzony jest kostką. Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej, gazowej, wodnej i kanalizacyjnej. Obiekt idealny na prowadzenie własnej działalności gospodarczej jak i pod inwestycję. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.