Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Krotoszyn • ul.Centrum

Numer oferty: SB-1324

Cena: 395 000,00 PLN

Cena za m2: 2 423,31 PLN

Powierznia (m²)163,00
powierzchniadzialki (m²)264,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkukamienica
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi5
Liczba pięter2
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek1
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
Łazienka z WCTAK
Na biuroTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, która położona jest w ścisłym centrum Krotoszyna, przy ul. Zdunowskiej. Nieruchomość o powierzchni działki 264 m2 zabudowana jest budynkiem kamienicy, której powierzchnia użytkowa wynosi 163 m2. Budynek jest dwu kondygnacyjny z możliwością adaptacji strychu, wybudowany został z cegły, posiada dach dwuspadowy, pokryty dachówką betonową.
Na parterze znajduje się lokal handlowo - usługowy o powierzchni 97,85 m2, który jest po generalnym remoncie. Składa się z sali głównej handlowej, pomieszczenia biurowego wraz z szatnią dla personelu, toalety oraz pomieszczenia technicznego. Wymieniono instalacje wodne i kanalizacyjne, elektryczną i gazową, ściany wewnętrzne ocieplone są wełną mineralną. Witryna i okna wykonane są z profili PCV, na podłogach znajdują się kafle ceramiczne. centralne ogrzewanie zasilane jest z kotła gazowego dwu funkcyjnego, instalacja jest miedziana a kaloryfery stalowe. Lokal ten jest w bardzo dobrym stanie technicznym.
Piętro budynku obejmuje 5 pomieszczeń, które są do generalnego remontu i mogą być zaadoptowane na lokale biurowe lub mieszkalne.
Działka posiada 264 m2, o posiada wjazd na posesję. Na działce znajduje się wiata magazynowo - garażowa. Doskonała lokalizacja, nieruchomość położona jest zaledwie około 150 od krotoszyńskiego Rynku. Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.