Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • dzielnica: Osiedle Zębców

Numer oferty: B-717

Cena: 1 100 000,00 PLN

Cena za m2: 9 001,64 PLN

Powierznia (m²)122,20
powierzchniadzialki (m²)759,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkubardzo dobry
Materiał budowysuporex
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Rok budowy2000
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
Urządzony ogródTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
InternetTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która położona jest w cichej i spokojnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, na osiedlu Zębców. Nieruchomość o powierzchni działki 759 m2 zabudowana jest jednorodzinnym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 122,20 m2. Dom ten wybudowany został w 2000 roku, z suporeksu, jego mur zewnętrzny jest ocieplony zewnętrznie styropianem i pokryty tynkiem. Jego dach jest na konstrukcji drewnianej, a jego pokrycie główne stanowi dachówka ceramiczna firmy Raben.
Układ wnętrza zaprojektowano w sposób nowoczesny i prosty aby dać komfort zamieszkiwania i wypoczynek dla każdego. Na paretrze znajduje się salon o powierzchni 36 m2, w pełni umeblowana i wyposażona kuchnia, jadalnia, łazienka, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze. Piętro obejmuje część wypoczynkową - 3 sypialnie, łazienkę, oraz część strychową do wykorzystania.
W budynku zamontowane są okna drewniane zespolone wyposażone w rolety zewnętrzne, na podłogach znajdują się panele oraz kafle ceramiczne. Łazienki wykończone w płytkach. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila kocioł gazowy dwu funkcyjny. Dodatkowo zamontowana została pompa ciepła.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, na której znajduje się basen kryty z systemem filtrowania wody oraz murowany budynek gospodarczo - garażowy o powierzchni 35 m2.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.