Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.60 Pułku Piechoty

Numer oferty: M-494

Cena: 220 000,00 PLN

Cena za m2: 3 859,65 PLN

Opłaty dodatkowe420,00
Powierznia (m²)57,00
Forma własnościspółdzielcze-własnościowe z KW
Stan lokaludo remontu
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Piętro4
Liczba pięter4
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na czwartym piętrze w bloku, w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy 60 Pułku Piechoty. Jest to spółdzielcze - własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 57 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, usytuowane od strony wschodniej i północnej. Budynkiem zarządza spółdzielnia mieszkaniowa a opłaty na jej rzecz wynoszą około 420 zł/miesięczne i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na centralne ogrzewanie oraz fundusz remontowy, do tego dochodzą opłaty za media czyli wodę zimną, wywóz śmieci, opłaty za energię elektryczną, gaz oraz telewizję kablową.
Wewnątrz mamy do dyspozycji trzy pokoje, kuchnię, łazienkę, przedpokój oraz balkon. Do lokalu przynależy pomieszczenie znajdujące się w piwnicy budynku.
Zamontowane są okna drewniane a okno balkonowe jest PCV. Wymienione zostały drzwi wejściowe. Kuchnia jest widna i jest umeblowana. Łazienka jest wykończona w płytkach ceramicznych i posiada wannę. Centralne ogrzewanie zasila ciepłociąg miejski, a wodę podgrzewa terma gazowa, lecz na jesień tego roku przewidziana jest modernizacja budynku i wodę ciepłą dostarczała będzie ciepłownia. Cena obejmuje meble znajdujące się w kuchni.
Mieszkanie posiada doskonałą lokalizację, w sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowe, zieleniak miejski, przystanki komunikacji miejskiej, kościół, a nieopodal ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa, przedszkole. Budynek zlokalizowany jest z dala od ruchliwych ulic, przy nim znajduje się parking samochodowy dla mieszkańców. Polecamy i Zapraszamy do prezentacji i zakupu!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.