Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek pierwotny

Ostrów Wielkopolski • ul.Grabowska 210

Numer oferty: M-429

Cena: 327 000,00 PLN

Cena za m2: 4 022,14 PLN

Powierznia (m²)81,30
Forma własnościwłasność
Stan lokalubez białego montażu i podłóg
Liczba pokoi4
Piętro1
Liczba miejsc parkingowych1
Liczba łazienek1
Typ kuchnianeks
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
Łazienka z WCTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, przy ulicy Grabowskiej 210 w Ostrowie Wielkopolskim.
Lokal ten będzie stanowił odrębną własność z księgą wieczystą i udziałem w gruncie, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 63,33 m2. Dodatkowym atutem jest wykorzystane poddasze na cele mieszkalne - tutaj dodatkowa przestrzeń wynosi 18 m2. lokal jest dwu poziomowy. Mieszkanie ma swoje własne wejście klatką schodową wiodącą na piętro, gdzie do dyspozycji mamy pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę, korytarz i dwa balkony. Na drugim poziomie znajduje się 1 pomieszczenie do dowolnej aranżacji (na kolejną sypialnię lub pokój wypoczynkowy).
Zamontowane są okna PCV, które posiadają rolety zewnętrzne aluminiowe. Wykonane są posadzki betonowe i tynki. Rozprowadzone są instalacje wodno - kanalizacyjne, elektryczne i gazowe. Poddasze jest ocieplone wełną mineralną i jest doświetlone za pomocą dwóch okien dachowych. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila kocioł gazowy dwu - funkcyjny, ogrzewanie jest podłogowe.
Elewacja zewnętrzna jest wykończona, droga dojazdowa i miejsca parkingowe utwardzone zostaną kostką betonową.
Mieszkanie to położone jest z dala od ruchliwych ulic, w ogrodach co daje spokój i komfort zamieszkiwania. Polecamy, zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.