Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Zana

Numer oferty: SB-1577

Cena: 425 000,00 PLN

Cena za m2: 2 656,25 PLN

Powierznia (m²)160,00
powierzchniadzialki (m²)673,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi6
Liczba pięter2
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCNIE
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego, który atrakcyjnie położony jest w centrum Ostrowa Wielkopolskiego a jednocześnie z dala od ruchliwych ulic, przy ulicy Tomasza Zana. Okolica ta charakteryzuje się dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej, w sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, liczne sklepy a nieopodal mamy do dyspozycji kościół, szpital miejski, przedszkole, kompleks rekreacyjno - wypoczynkowy Piaski Szczygliczka oraz liczne tereny zielone, stadnina koni. Nieruchomość o powierzchni działki 673 m2 zabudowana jest wolnostojącym, piętrowym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 160 m2. Dom ten jest podpiwniczony, wybudowany został w latach 60 - tych, z cegły i jest otynkowany. Dach jest płaski, a jego pokrycie główne stanowi papa.
Na parterze znajdują się trzy pokoje, kuchni ze skrytką, toaleta i holl. Piętro obejmuje trzy kolejne pokoje oraz łazienkę. W skład pomieszczeń znajdujących się w piwnicy budynku wchodzą: garaż, kotłownia oraz dwa pomieszczenia gospodarcze.
Zamontowane są okna PCV w okleinie drewnopodobnej na parterze i piętrze budynku wraz z roletami zewnętrznymi aluminiowymi, w piwnicy i na klatce schodowej okna drewniane skrzynkowe, a na podłogach znajduje się parkiet, wykładziny. Schody wiodące na piętro są drewniane. Kuchnia jest widna i jest umeblowana. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej wannę. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila kocioł gazowy jedno funkcyjny firmy Ferroli, terma gazowa oraz piec na miał i węgiel, grzejniki w części budynku są panelowe a pozostałe żeliwne i faviera. Duży taras nad garażem i balkon na piętrze.
Działka jest ogrodzona, jej front jest ogrodzony płotem metalowym.
Nieruchomość położona jest w odległości zaledwie 500 metrów od Ostrowskiego Rynku, jest bardzo dobrze skomunikowana z każdą dzielnicą miasta. Przyłączona jest do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej i gazowej. Polecamy, zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.