Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Pawłów • ul.Pawłów

Numer oferty: SB-1575

Cena: 290 000,00 PLN

Cena za m2: 1 895,42 PLN

Powierznia (m²)153,00
powierzchniadzialki (m²)1 800,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowypustak
Liczba pokoi5
Liczba pięter1
Rok budowy1981
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazbrak
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjiszambo
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która położona jest w miejscowości Pawłów w powiecie ostrowskim. Miejscowość ta położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 25 łączącej Antonin z Oleśnicą.
Nieruchomość o powierzchni działki 1800 m2 zabudowana jest piętrowym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia wynosi 153 m2. Dom ten wybudowany został w 1981 roku, z pustaka, jego mur zewnętrzny jest dwu warstwowy z pustką powietrzną. Jego dach jest betonowy, a jego pokrycie główne stanowi papa. Dom może też być dwurodzinny.
Na parterze mamy do dyspozycji dwa pokoje, przedpokój, korytarz, klatkę schodową oraz część gospodarczą - pralnię oraz kotłownię ze składem opału. Piętro obejmuje trzy kolejne pokoje, holl, kuchnię ze skrytką, łazienkę oraz przedpokój.
W budynku część okien wymieniona została na PCV, a pozostałe okna są drewniane skrzynkowe, na podłogach znajdują się lakierowane deski i kafle ceramiczne. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej wannę. Centralne ogrzewanie zasila piec na miał i węgiel. Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej, wodnej oraz posiada własne ujęcie wody - studnię z hydroforem, a odprowadzenie ścieków zapewnia szambo.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, jej front i jeden z boków jest ogrodzony płotem metalowym. Wjazd na posesję jest utwardzony kostką. Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczo - garażowy składający się z pomieszczenia garażowego, pralni oraz pomieszczenia gospodarczego. Jego powierzchnia łączna to 60 m2.
Nieruchomość położona jest przy ulicy asfaltowej, na osiedlu domów jednorodzinnych. polecamy, zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.