Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • wynajem • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Sukiennicza

Numer oferty: WL-880

Cena: 1 850,00 PLN

Cena za m2: 20,56 PLN

Powierznia (m²)90,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi
Liczba pięter2
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
Pomieszczenie socjalneTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
PrądTAK

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy za odstępnym.
Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, który położony jest w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Sukienniczej. Jego powierzchni to 90 m2. Lokal jest położony na parterze, posiada dwie duże witryny od frontu budynku. Wyposażony jest w instalację wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną i ciepłociąg miejski.
Składa się z pomieszczeń: przestronnej sali recepcyjnej wyposażonej dodatkowo w szafkę z umywalką (możliwość świadczenia usług wymagających dostępu do wody lub serwowania napojów dla klientów), trzy w pełni wyposażone gabinety zabiegowe (gniazda elektryczne w podłodze umożliwiające podłączenie elektrycznie sterowanych foteli, suszarek do włosów itp., klimatyczne oświetlenie boczne i centralne, szafka ze szczotkowanym, dębowym blatem oraz umywalką, ściana nad umywalką wyłożona jest płytkami ceramicznymi do wysokości 160 centymetrów wymaganej przez Sanepid dla działalności fryzjerskich i pokrewnych.W lokalu ponadto znajdują się: łazienka z wc dla klientów, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z prysznicem i pełnym węzłem sanitarnym, umeblowana kuchnia, korytarz z zabudowaną szafą oraz pokój wypoczynku - otwarte na środkowy korytarz, z możliwością adaptacji na czwarte pomieszczenie z przeznaczeniem do świadczenie usług.
Pomieszczenia urządzone są w minimalistycznym stylu i naturalnych barwach. nowe drzwi wewnętrzne w kolorze białym, lada recepcyjna z blatem z litego drewna dębowego, takie same parapety wewnętrzne.
Czynsz miesięczny: 1.850,00 zł/mies + media, umowa na czas nieokreślony
Odstępne za znajdujące się w lokalu wyposażenie oraz nakłady inwestycyjne: 30 tys. zł.
Lokal dostępny będzie od 1 sierpnia 2021 roku.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.