Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Prosta

Numer oferty: M-358

Cena: 135 000,00 PLN

Cena za m2: 3 600,00 PLN

Opłaty dodatkowe330,00
Powierznia (m²)37,50
Forma własnościwłasność
Stan lokaludo remontu
Liczba pokoi2
Liczba pięter4
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonNIE
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone w śródmieściu Ostrowa Wielkopolskiego, na parterze w bloku, przy ulicy Prostej. Powierzchnia lokalu to 37,50, mieszkanie to usytuowane jest od strony południowej, składa się z dwóch pokoi, ciemnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy. Budynkiem administruje spółdzielnia mieszkaniowa i opłaty na jej rzecz wynoszą 330 zł/mies. Zawierają one fundusz remontowy oraz zaliczkę na centralne ogrzewanie.
W mieszkaniu zamontowane są okna PCV, a na podłogach znajdują się wykładziny. Kuchnia jest umeblowana. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych i posiada kabinę prysznicową. Centralne ogrzewanie zasila ciepłociąg miejski a wodę podgrzewa terma gazowa.
Doskonała lokalizacja, okolica ta charakteryzuje się dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się market spożywczy a nieopodal do dyspozycji mamy szkoły, przedszkole, ośrodek zdrowia, park miejski, a poruszanie się po mieście zapewni nam przystanek komunikacji miejskiej. Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.