Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Świeligów • ul.Świeligów

Numer oferty: SB-1495

Cena: 680 000,00 PLN

Cena za m2: 4 250,00 PLN

Powierznia (m²)160,00
powierzchniadzialki (m²)1 822,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkubardzo dobry
Liczba pokoi5
Liczba pięter1
Miejsce postojowegaraż
Media:
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni działki 1822 m2, która zabudowana jest dwoma budynkami mieszkalnymi w których znajdują się cztery niezależne lokale mieszkalne.

Powierzchnia pierwszego domu to ok 180 m2, składa się on z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych, lokal na parterze wykończony "pod klucz" w nowoczesnym stylu wraz umeblowaniem i sprzętem kuchennym AGD, lokal na poddaszu do wykończenia - stan deweloperski.
Mieszkania posiadają dwa niezależne wejścia i niezależne zasilanie w media.

Drugi z budynków posiada powierzchnię ok 80 m2 i składa się z dwóch niezależnych mieszkań również wykończonych "pod klucz". Każde z nich składa się jednego pokoju kuchni i łazienki.

Obydwa budynki są po kapitalnym remoncie - wykonano: nową instalację wod-kan, elektryczną, centralnego ogrzewania (kocioł z zasobnikiem), zainstalowano nowe okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi aluminiowymi. Budynki ocieplono i wymieniono pokrycie dachowe, kominy i opierzenia.

Na działce znajduje się jeszcze budynek murowanej stodoły o powierzchni ok 100 m2, który jest w trakcie adaptacji na garaże, budynek gospodarczy o powierzchni 200 m2 oraz garaże. Nieruchomość idealnie nadaje się pod inwestycję, wynajem lokali mieszkalnych a także siedzibę firmy itp.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.