Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Długa

Numer oferty: SB-1458

Cena: 495 000,00 PLN

Cena za m2: 3 574,01 PLN

Powierznia (m²)138,50
powierzchniadzialki (m²)941,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowysuporex
Liczba pokoi5
Liczba pięter1
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba miejsc parkingowych2
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
Łazienka z WCTAK
Na biuroTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która składa się z budynku mieszkalnego oraz budynku handlowo - usługowego. Obiekt ten położony jest przy ulicy Długiej w Ostrowie Wielkopolskim.
Wolnostojący budynek mieszkalny posiada powierzchnię 138,50 m2. Ze względu na układ pomieszczeń mógłby być zamieszkany przez dwie rodziny. Wybudowany został z suporeksu, jego mur zewnętrzny jest trójwarstwowy, ocielony styropianem i otynkowany.
Na parterze znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta i przedpokój, a piętro obejmuje 3 sypialnie, kuchnię, łazienkę oraz balkon. Zamontowane są okna PCV, a na podłogach znajdują się panele i kafle ceramiczne. kuchnia jest widna i umeblowana. Obie łazienki wykończone są w płytkach ceramicznych, w jednej z nich zamontowano wannę, a w drugiej prysznic. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila piec stałocieplny na miał i węgiel, który znajduje się w budynku gospodarczym.
Wolnostojący budynek usługowo - handlowy posiada powierzchnię 78,50 m2 i składa się z trzech pomieszczeń. Wybudowany został z suporeksu i posiada centralne ogrzewanie.
Na działce znajduje się jeszcze wiata garażowa wybudowana z płyt betonowych oraz dwa magazyny o powierzchni łącznej ok. 40 m2.
Posesja jest ogrodzona płotem betonowym a wjazd i parking utwardzone są kostką. Nieruchomość ta położona jest przy ulicy asfaltowej i posiada dogodny dojazd do centrum miasta. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.